Vacature sight/£SS: PROJECTMANAGER VIRTUAL REALITY terkantoor in het analoge tijdperk. En Fig. 3. Rondleiding dat is nog geen 25 jaar geleden! Leuk doorZacharias is een schriftje van het CTO (Centraal Klaasse. Teken- en Opleidingsbureau van het Kadaster) waarin van alle cursussen per jaar de cursisten staan vermeld met hun eindcijfers. Historisch niet belangwekkend, maar wel leuk, zeker als je er zelf in staat. Indrukwekkend is het om de hulpkaarten van het Rot terdamse centrum te zien uit 1940. In blauw wordt daarop aangegeven wat vervallen is. Bijna alles is blauw, soms op een enkel gebouw na. Ook de RD en de Topgrafische Dienst leveren hun bijdrage. Een opvallend document is een oorspronkelijk schriftje met pentekeningen van de kerktorens die in het RD-net werden opgenomen (fig. 1). Het is Dagboek nummer één van Th.L. Kwisthout en dateert van 1-31 mei 1908. Natuurlijk behoren de vroeger gebruikte instrumenten (fig. 2) en ook veel foto's tot de interessante inventaris van het museum. Kortom: teveel om alles in dit artikel op te noemen, maar al veel blijkt uit de inhoud van de inventarislijsten. Wellicht is dit voldoende om uw interesse te wekken en eens een be zoek te brengen aan dit museum in Arnhem. Het is zeker de moeite waard en laat veel facetten zien van het oude Ka daster. Men dient zich van te voren te melden bij de heer Klaasse, die dan met u een afspraak maakt en u persoonlijk rondleidt (fig. 3). De toegang is gratis! Ook kunt u met hem contact opnemen als u denkt dat u nog iets waardevols in uw bezit heeft waarvan u wilt dat dit goed bewaard blijft en dat een bijdrage kan leveren aan de compleetheid van de Kadastrale historie, zacharias.klaasse@kadaster.nl. B Donderdag i oktober 2009 Donateursdag van de stichting De Hollandse Cirkel in het Kadaster museum Arnhem, www.hollandsedrkel.nl. 4Sight ontwikkelt 3D en 4D visualisaties van bestaande en toekomstige steden, landelijke gebieden, gebouwen en infrastructuur. Dit doen wij door de ontwikkeling van hoogwaardig beeldmateriaal, geanimeerde films en interac tieve 3D modellen en games, die de gebruiker de mogelijkheid geven met een joystick vrij door een virtuele om geving te kunnen rijden, wandelen of vliegen. Onze opdrachtgevers zijn architecten, aannemers, ontwikkelaars, makelaars, overheden, woningbouwcorporaties en alle andere organisaties die zich met ruimtelijke ontwikkeling of beheer bezig houden. 4Sight bestaat bijna drie jaar. Door de bijzonder grote belangstelling voor ons product, zijn wij op korte termijn op zoek naar een: (HBO denkniveau) Je assisteert en adviseert de Sales Manager in het offertetraject. Nadat een opdracht definitief is ben jij het aan spreekpunt voor de klant (accountmanagement). Je zorgt dat brondata tijdig binnen zijn, je instrueert de produc tieafdeling en houdt een vinger aan de pols. Problemen en kansen die zich voordoen, bespreek je met de klant. Je bent verantwoordelijk voor een concept- en eindoplevering, waar de klant meer dan tevreden mee is. Kijk op www.4sightonline.nl voor een uitgebreide vacature en stuur je CV op naar erik@4sightonline.nl of bel 06 207 45 218 www.4sightoniine.nl Argonstraat 28 6718 WT Ede info@4Sightonline.nl T: 0318 647 500 F: 0318 626 123

Geo-Info | 2009 | | pagina 11