Werken aan een betere stad! W Medewerker Opbouw en Beheer Geometrie 3.027,- bruto p.m.) Bedrijf sinfo De afdeling GEO-informatie is hét centrale punt van de gemeente Eindhoven als het gaat om de inwinning, het beheer en het toegankelijk maken van geografische ge gevens. Zij is de'spin in het web'van de gemeentelijke geo-informatiehuishouding. De afdeling GEO-informatie maakt deel uit van de sector Realisatie Beheer, die zorgt voor de fysieke in richting en het beheer van de openbare ruimte en voor het inzichtelijk maken en houden van de fysieke stad in heden en verleden. Functieomschrijving Je bent dé specialist als het gaat om de inhoud en de kwaliteit van de gemeentelijke basisgeometrie. Op zelfstandige wijze voer je de regie over de operationele voortgang van de opbouw en het beheer van het Groot schalig Basisbestand Eindhoven. Het hieruit voortko mende werk wordt door jou op efficiënte wijze uitge voerd. Daarbij werkje nauw samen met je collega's die zorgen voor het inwinnen van de geometrie en met de collega's die jou ondersteunen bij het op orde houden van de basisgeometrie. Je denkt actief mee over de opzet van de gemeentelijke geo-informatiehuishouding en specifiek ook de rol van het geometrisch basisbestand daarin. Je weet ideeën hierover te vertalen naar concrete voorstellen voor verbetering. Je verstrekt geo-informatie uit de door de afdeling be heerde gegevensbestanden in de vorm van doelmatige topografische en thematische kaarten. Projecten of deelprojecten op het gebied van nieuw in te richten gegevens- en objectbestanden, WebGIS-kaarten, nieuwe geo-informatieproducten, nieuwe gegevens verwerkingsprocessen en kwaliteitsverbetering worden door jou op enthousiaste en doelmatige wijze geleid. Functie-eisen Je hebt Hbo werk- en denkniveau op het gebied van Geodesie, Kartografle of Geo-informatica, en bent bij voorkeur ook op dat niveau opgeleid. Je hebt ervaring met het ontwerp, de inrichting, de opbouw, het beheer en de ontsluiting van grootschalige geografische bestanden. Je weet hoe je projecten opzet in en werkt met CAD (bij voorkeur Microstation) en GIS. Je beschikt over een grote dosis enthousiasme, bent accuraat en resultaatgericht. Je hebt een pro-actieve, zelfstandige en collegiale werkhouding. Uiteraard werk je klantgericht en beschik je over goede communicatieve vaardigheden. Arbeidsvoorwaarden Een werkomgeving met de nodige dynamiek. Daarbij hoort een salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van maximaal 3.027,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Bij gebleken uitstekend functi oneren in de functie kan een uitloop van maximaal 3.418,- bruto per maand worden toegepast. Contactlnfo Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer drs. A. Venemans, hoofd van de afdeling GEO-informatie, telefoonnummer (040) 238 60 39. Voor overige vragen kun je contact opnemen met de afdeling P&O (040) 238 44 03. Reageer vóór 6 juli 2009. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 14 juli 2009. gemeente Eindhoven teading in technology

Geo-Info | 2009 | | pagina 28