Jij zet de Drechtsteden op de kaart Servicecentrum Medewerker BAG-beheer Medewerker GEO-Informatie www.werkenbijdrechtsteden.nl Drechtsteden Max. bruto maandsalaris 3.027,- Max. bruto maandsalaris 2.677,- De service-eenheid Geo-lnformatie zorgt voor het bijhouden en be schikbaar stellen van (vastgoed)registraties, waaronder administratieve 170 registraties (adressenregistratie, gebouwenregistratie, gemeentelijke eigendommenregistratie) en grafische registraties (digitale grootscha lige basiskaarten voor de bovengrondse en ondergrondse topografie). Daarnaast verzorgt het bureau een breed pakket aan landmeetkun dige en tekenkundige ingenieursdiensten in binnen- en buitendienst. De service-eenheid Geo-lnformatie heeft de ambitie om haar werkveld uit te breiden binnen de Regio Drechtsteden en om nieuwe producten te ontwikkelen voor haar (gemeentelijke) klanten. De service-eenheid Geo-lnformatie heeft op dit moment 14,5 formatieplaatsen. Informatie over de functies en de procedure kun je opvragen bij AAariëlle Slieker, SE AAanager Geo-informatie, bereikbaar via (06) 55 781172. Het Servicecentrum Drechtsteden, dat op 1 april 2008 gestart is, is de verbindende kracht achter organisaties (gemeenten en regio) binnen de Drechtsteden. Naast het leveren van kwaliteit in dienstverlening staan plezier in het werk en de persoonlijke ontplooiing van onze medewerkers centraal. Alle functies bij onze organisatie zijn, in overleg met de leidinggevende, in deeltijd te vervullen. Het Servicecentrum Drechtsteden biedt een uit dagende functie in een dynamische netwerkor ganisatie van zo'n 450 collega's. Op deskundige wijze bieden wij samen ondersteunende diensten aan op verschillende middelenterreinen, zoals Financiën, Juridische zaken, Personeel, Facilitair management, Informatisering en Communicatie. Samen stad aan het water De zes Drechtstedengemeenten vormen samen een netwerkstad met ruim 260.000 inwoners. Iedere gemeente heeft een eigen identiteit. De Drechtsteden werken in wederzijds vertrouwen samen aan een meer nadrukkelijke profilering van de regio ais een aantrekkelijk gebied voor wonen, werken en recreëren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. llblasserdam Hendrik\ Ambacl Papendrecht Sliedrecht Zwijndrecht Dordrei GEO-INFO 2009-6

Geo-Info | 2009 | | pagina 4