I- ib l\l Personalia Blote dame gevonden Colofon /Tl\\ De Minister Zij volgt de huidige voorzitter, de heer Ed van VROM Nijpels, op. De benoeming geldt voor een heeft per periode van 4 jaar. 1 juli van dit Sybilla Dekker was voor de VVD minister jaar mevrouw van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Orde- Sybilla ning en Milieubeheer in het Kabinet Dekker Balkenende II en III (mei 2003- september benoemd als 2006). Op dit moment is zij commissaris nieuwe voor- van een aantal bedrijven, waaronder DHV zitter van GROEP en BNG.Tevens is zij voorzitter van de Raad van een aantal organisaties, zoals de Taskforce Toezicht van Vrouwen naar de Top en de AMFO (Antil- het Kadaster, liaanse Mede Financieringsorganisatie). Per 1 augustus jl. is geodeet ir. Jacqueline Meerkerk een eigen bedrijf begonnen: Jacqueline Meerkerk Management, Parklaan 10,3972 JZ Driebergen. Voor die datum was zij programmadirecteur van de stichting Ruimte voor Geo-lnformatie. Na de verhuizingen van Alkmaar en Amster dam is er een blote dame achtergebleven in het magazijn. Ze is onderin een kist beland en de eigenaar is onbekend. Uiteraard is ze liefdevol opgevangen door de Apeldoornse kunstcommissie, die nu op zoek is naar de herkomst en het verhaal bij dit beeld. Omdat we weer een plek voor haar zoeken, willen we graag weten: Floe oud is ze en hoe komt het Kadaster aan dit beeld? Waar heeft het gestaan en waarom is het verdwaald? Wordt ze vermist of was ze misschien verbannen? Als je meer weet, stuur dan even een mailtje... Bron: Oproep in Onder Ons, het personeels blad van het Kadaster, juni 2009 Uitgever Eindredacteur: automatisch verlengd, tenzij dit minimaal Geo-lnformatie Nederland Carlijn Hoefnagels drie maanden voor de verlengingsdatum www.geo-info.nl Inzenden kopij schriftelijk of per e-mail wordt opgezegd. Redactieadres Indienen en publiceren van artikelen en Abonnementsprijzen per jaar voor 2009 Redactie Geo-lnfo berichten in overleg met de redactie. Zie Leden van GIN: inbegrepen in het Postbus 1058,3860 BB Nijkerk ook www.geo-info.nl onder'Geo-lnfo'. lidmaatschap 33,00 35,00*, Telefoon: (033) 247 3415 gepensioneerden 22,00 24,00*. Fax: (033) 246 0470 Advertentie-exploitatie Kijk voor meer informatie op de website E-mail: redactie@geo-info.nl Westerum Publiciteit www.geo-info.nl. Wim Westerum Lage tarief van toepassing bij Redactie GEO-INFO Wintereik38,5682 HM Best automatische incasso, prijzen zijn Floofdredacteur: Telefoon: (0499) 398 689 inclusief BTW. Louis Smit E-mail: advertentie@geo-info.nl Advertentietarieven op aanvraag Bedrijfsabonnement 170,00 (incl. BTW) Redacteuren: Adri den Boer Vormgeving en druk Losse nummers 8,00 Ronald Bokhove Van de Ridder Druk Print, Nijkerk (incl. BTW en verzendkosten). Marco Boogaard www.vanderidder.nl Te bestellen bij redactie@geo-info.nl. Klaas van der Hoek Bart Huijbers Abonnementen inlichtingen 2009. Het overnemen evenals het Roelof Keppel Postbus 1058,3860 BB Nijkerk vermenigvuldigen uit dit tijdschrift Frank Kleijer Telefoon: (033) 247 3415 is slechts toegestaan na schriftelijke Katinka Roebert Fax: (033) 246 0470 toestemming van redactie en auteur. Lammert Kooistra E-mail: administratie@geo-info.nl Jan de Kruif Het doorgeven van adreswijzigingen Edward Mac Gillavry uitsluitend schriftelijk of via e-mail. Philippe de Maeyer Ad van der Meer Een abonnement of lidmaatschap kan Ferjan Ormeling op elk gewenst moment ingaan en wordt voor een jaar aangegaan. Een Geo-lnformatie Nederland abonnement of lidmaatschap wordt 48 Geo-lnfo 2009 7/8

Geo-Info | 2009 | | pagina 46