Coördinator Landmeten Afscheid? Haarlem www.haarlem.nl A -I I,';,r zoals andere bijeenkomsten of bladen. En de NVK was zeker initiatiefrijk. De PBNA-opleiding voor tekenaars was een iniatief van de NVK, veel leden waren bij de inhoud van het lesmateriaal betrok ken. Ook het idee van een HBO-opleiding op kartografiegebied was van de NVK afkomstig. Het afscheid van de NVK vond plaats tijdens een ledenvergadering in de oude kapel van Kerkenbosch. Een waardige plek voor een afscheid. Wat vinden de heren van de vereniging Geo-lnformatie Nederland? Onafhan kelijk? Dat was ook'de NVK's'. Gewoon noodzakelijk voor een beroepsvereniging. Brede belangstelling voorgeo-informatie? Dat is wat lastiger, wat je bindt is een stuk vager geworden. De belangstelling voor onderdelen van het vakgebied ligt soms wel erg ver uit elkaar. Voor leden, door leden? De tijden zijn zeker veranderd, maar met leden aan het stuur en in de uitvoering krijg je wel een grotere betrok kenheid. De NVK had een laatste grootse internationale bijeenkomst in Maastricht, waar juist dat gezamenlijke een enorme betrokkenheid teweeg bracht. Dina Boonstra, directeur bij Noordhoff Uitgevers, had mooie woorden voor en over Johan. Zijn tegeltjeswijsheden kwamen aan bod, zijn sterkte teksten ("Vechten tegen kennelijke onwil ervaar ik als volstrekt zinloos.") en zijn ambas sadeursschap van de Bosatlas. Dina sprak de hoop uit dat Johan ambassadeur van de Bosatlas zal blijven, en daar twijfelde niemand aan tijdens deze afscheidsre ceptie. Het is nu aan Paul Mijland om het roer over te nemen. Paul weet daar al wat langer van en is goed voorbereid. Dus toch nog geen afscheid van Johan, hij gaat nog lekker door. Via zijn bedrijfse-mail is hij niet meer te bereiken, daar komen toch teveel onderwerpen langs die hem niet direct meer aangaan. Een foto van Johan achter de geraniums zou weliswaar een verrijking van dit artikel zijn, maar in werkelijkheid houdt hij zich bezig met tuin, racefiets, fotografie, reizen en imker zijn. Maar dat zijn andere verhalen. Dank aan Nico Bakker (fietsen, tennis, reizen) voor zijn bijdrage in het gesprek. Jan Willem van Eek is voorzitter van Geo-lnfor matie Nederland (jw.vaneck@geo-info.nl) en werkzaam bij de ESRI Nederland Groep. Deze bijdrage is ook te vinden op www.kortsterou- tes.nl, inclusief een aantal extra verwijzingen. Het beeldmateriaal in deze bijdrage is afkom stig van Noordhoff Uitgevers, waarvoor dank. V advertentie Haarlem is een trotse, levendige stad met bijna 150.000 inwoners. Zij wonen, werken, winkelen en recreëren in een omgeving die een boeiende mix is van historie en dynamische bedrijvigheid. Wie deze stad met een spilfunctie in de regio wil bedienen, moet grenzen als uitdaging zien en op zoek gaan naar nieuwe oplossingen. Mensen die dat willen en kunnen, krijgen in Haarlem volop de ruimte om inhoudelijk te sturen en zichzelf te ontwikkelen. voor 36 uur per week Wat houdt de functie in? A|s coördinator landmeten opereer je binnen 'jouw' gemeente Haarlem in de volle breedte an het vakgebied waarbij buitenactiviteiten en binnenactivjteiten elkaar afwisselen. Daarvoor heb j« sen., breed scala aan geavanceerde apparatuur software||r beschikking. Als landmeter-projectleider Zdt'je daarnaast worden ingezet voor de ontwikkeling binnen de afdeling" jtfdé begeleidingvaWrv uitbestede projecten en desgewenst ingehuurde landmeters. Je coördineert de werkzaamheden van de landmeetkundige buitendienst. Wat verwachten wij? Je hebt een afgeronde HBO opleiding Geodesie of Geo-informatie voor de functie van landmeter en landmeter-projectleider, Je hebt bij voorkeur enkele jaren relevante werkervaring opgedaan en kennis van het gebruik van MicroStation, GeoCad nedïnwinning, Delphy en Microsoft Office of vergelijkbare programmatuur. Je bent in het bezit van rijbewijs B. Salaris? Met satans js afhankelijk van ervaring en opleiding en bedraagt maximaal 46.348,— bruto per jaar (schaal 9) bij een 36-urige werkweek (incl. 8% vakantietoeslag en 1% eindejaarsuitkering), Interesse? Voor meer informatie ga je naar wwwMasrlem.M,SI\a het online sollicitatieformulierde vacature kan je t/m 30 september 2009 solliciteren, Pd gemeente Haarlem fs op zoek naai een 22 Geo-lnfo 2009-9

Geo-Info | 2009 | | pagina 24