Personalia RPS Kwaliteit laat zich meten Per i juli j.l is Rob Kuenen een eigen bedrijf begonnen. Hiervóór werkte hij driejaar als teamleider Geo-informatie bij de gemeente Sittard-Geleen, en vijfjaar als vastgoedcoördinator in de gemeente Cranendocken regio. Het bedrijf Geo- IDV, waarbij IDV staat voor integrale dienstverlening, richt zich momenteel op de (semi-)overheid, en houdt zich bij diverse gemeenten bezig met basisregistraties, integraal beheer openbare ruimte, datakwaliteit, leveranciersselectietrajecten, GIS en projectmanagement, www.geo-idv.nl De Raad van Toezicht van het Internatio nal Institute for Geo-lnformation Science and Earth Observation (ITC) heeft, na goedkeuring van het College van Bestuur van de Universiteit Twente, prof. dr. ir. Tom Veldkamp benoemd tot rectoi decaan van het ITC. Hij volgt Prof. dr. ir. Martien Molenaar op, die per i januari 2010 terugtreedt als rector. advertentie Bart Humblet is per i juli aangesteld als directeur Gebiedsontwikkeling bij advies- en ingenieursbureau DHV. Humblet vervulde hiervóór de functie als regiodirecteur Oost Nederland. Marco Mijnders is aan gesteld als nieuwe directeur Infra, Wegen en Verkeer. Mijnders was hiervóór werkzaam als strategisch adviseur mobiliteit en infrastructuur. Hiddo Velsink heeft sinds i juni 2009 de functie van clustermanager Instituut voor Gebouwde Omgeving van de Hogeschool Utrecht op zich genomen. Het instituut bestaat uit zes opleidingen, waaronder de opleiding Geodesie Geo-informatica. Velsink was vanaf 2002 als opleidings coördinator verantwoordelijk voor de opleidingen Geodesie Geo informatica en Civiele Techniek, maar ging in 2005 over naar de functie van clustermanager van de opleidingen Bouwkunde en Bouwtechni sche Bedrijfskunde. De jongste functiewijziging brengt opnieuw de opleidingen Geodesie/Geo-informatica en Civiele Techniek binnen zijn verantwoordelijkheid. Overigens is Eric Hagemans degene die als teamleider de opleidingen Geodesie Geo-infor matica en Civiele Techniek rechtstreeks aanstuurt. Marco Verschoor is sinds 1 augustus jl. communicatiemedewerker van de stichting Arbeidsmarkt Geo. Hij was de laatste vijfjaar adviseur Kennis Com municatie bij de stichting Ruimte voor Geo-informatie. Met ingang van 1 juli 2009 staat de afde ling Geogroep van Grontmij Nederland onder leiding van ing. Jaap van der Weele. In zijn nieuwe functie geeft hij leiding aan de afdeling Geogroep, die zich voornamelijk bezighoudt met data-inwin ning van de bebouwde en onbebouwde omgeving, zowel boven- als ondergronds. Hiermee volgt hij ir. Joost Barendrecht op, die zijn carrière binnen Grontmij voort zet als projectmanager en manager new business. In zijn nieuwe rol houdt hij zich bezig met projectmanagement van grote, integrale projecten en de verdere ontwik keling van dienstverlening op het gebied van klimaat en duurzaamheid. 42 Geo-lnfo 2009-9

Geo-Info | 2009 | | pagina 44