E-nieuwsbrief CGI WUR Literatuur Samenvatting Summary Medewerker www.huizen.nl Kadaster. Internetpublicatie 'Historie Kadaster'op http://www. kadaster.nl/ kadaster/historie, html. 2008. Ministerie van VROM. GIDEON - Basis voorziening geo-informatie Nederland, Visie en implementatiestrategie 2008 2011. 2008. Ministerie van VROM. Internetsite www. bag.vrom.nl. 2009. Oogen, J.H. van. Gebouwen in woord en beeld. RAVI, Overlegorgaan voor vastgoedinformatie. 2000. Rossem, ir. R.P.E. van. Samenhang in het Stelsel in Geo-lnfo 2008-3, PP- 92-97. Rossem, ir. R.P.E. van, ir.Y. Ellenkamp en ir. J.H.P. Deijkers. Relaties tussen basisregistraties in het Geo-domein, samenhang in het stelsel. Ministerie van VROM, 2007. Rossem, ir. R.P.E. van, ir.Y. Ellenkamp en ir. J.H.P. Deijkers. Monitor 1-1-2009, Relaties tussen basisregistraties in het Geo-domein. Ministerie van VROM, 2009. Tweede Kamer. Vergaderjaar 2008-2009,31700 XI, nr. 65. Brief van de minister van VROM aan de voorzitter van de Tweede Kamer der Staten-Gene- raal over de invoering van BRO. 2008. Wikipedia. Internetpublicatie 'Bevol kingsregister' op http://nl.wikipedia.org/ wiki/Bevolkingsregister. 2009. Geo-basisregistraties: snijvlak van geo- informatiebeleid en e-overheid De Basisregistraties Adressen en Gebouwen, Kadaster en Topografie, Grootschalige Topogra fie en Ondergrond vormen als basisregistraties meteen geo-componenteen belangrijk onderdeel in de realisatie van de e-overheid en van het geo-informatiebeleid. In dit artikel is na een beschrijving van de context ingegaan op de stand van zaken van de verschillende basisregistraties. Geographic key registers: cutting edge between geo-information policy and e-government Since the Key Registers of Addresses and Buil dings, Cadastre and (small-scale) Topography, Large-scale Topography, and Subsurface have a geographic component, they play an important role in realising the goals of e-government and the geo-information policy. In this article, the overall context of key registers is described as well as the current situation for each key register individually. Werken in Huize1 Eind september verscheen de eer ste e-nieuwsbrief van het Centrum voor Geo-lnformatie van Wage- ningen Universiteit. Het orgaan GeoCourier geeft een overzicht van actuele ontwikkelingen in de geo- informatiesector en resultaten van (internationale) onderzoeksprojec ten. De nieuwsbrief is nadrukkelijk bedoeld om kennisuitwisseling te stimuleren. Men nodigt de lezer dan ook van harte uit contact op te nemen met de betreffende onder zoekers. Namen en e-mailadressen treft u aan bij de onderwerpen. Stuur voor een gratis abonnement een e-mail naar cgi.nieuwsbrief@ wur.nl met als onderwerp 'aanmel den nieuwsbrief GeoCourier'. Wilt u zich afmelden, stuurt u dan een e-mail met de vermelding 'afmel den nieuwsbrief GeoCourier'. advertentie >1 »1» voor 36 uur per week Het leveren van landmeetkundige producten, het beoordelen en verwerken van gemeten mutaties in de gemeentelijke basiskaart GBKH zijn de kerntaken van deze functie. Heb je naast een mbo Geodesteopietding ervaring met het werken met AutoCad, dan ben jij onze kandidaat. Het salaris kan oplopen tot 38.000,- bruto per jaar, excl. vakantiegeld. Nieuwsgierig geworden? Informeer of reageer binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie via telefoonnummer 035 - 5281473 en kijk op Geen acquisitie graag. De gemeentelijke organisatie heeft een dynamisch, daadkrachtig en dienstverlenend karakter en is een plezierige werkplek voor de ongeveer 300 medewerk(st)ers. Zij werken in drie diensten, te weten: Bestuur en Middelen, Maatschappelijke Zaken en Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken. De gemeente Huizen is volop in beweging en ontwikkeling. Geo-lnfo 2009-11 9

Geo-Info | 2009 | | pagina 11