ARCADIS Projectleider geo-informatie De divisie Mobiliteit realiseert omvangrijke en complexe projecten op het gebied van rail- en weginfrastructuur en luchthavens, (geo)grafische data-inwinning, -verwerking en -toepassingen. Binnen deze divisie is er ruimte voor een (Standplaats Assen) Tot je taken behoort onder meer het uitvoeren van projecten binnen het geodesie vakgebied, dit vanaf de offerte vraag tot aflevering van het eindproduct. Hiervoor ben je eindverantwoordelijke en stuurt daarbij diverse projectteams aan. Je draagt daarnaast je steentje bij op het gebied van acquireren. Je bent een doorzetter en het ondernemerschap zit in je bloed. Je brengt een hbo werk- en denkniveau mee, bij voorkeur verkregen in geodesie of civiele techniek en minimaal 10 jaar vakgerichte ervaring. Ga jij deze uitdaging aan? Kijk voor de volledige vacaturetekst en om te solliciteren op www.werkenbijarcadis.nl. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Arnold Dekker, teamleider Geodesie, telefoonnummer 06-27060190. B.g.g. Jan Pero, senior projectleider, telefoonnummer 06-27060616. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ondernemen in een complexe omgeving maar met overzicht, betrokkenheid en verstand van zaken. Resultaatgericht: iedereen zegt het, slechts enkelen maken het waar. ARCADIS: infrastructuur - milieu - gebouwen. Los van elkaar maar ook integraal. We geven de samenleving vorm door creatief te zijn in onze oplossingen en daad krachtig in de uitvoering. Als medewerker van ARCADIS verlaat je gebaande paden. Je bent onderdeel van een netwerk van zakelijke professionals. Ingericht rondom klanten, zodat deze direct profiteren van onze kennis en ervaring. Wij brengen ideeën tot leven. Doe jij mee? Imagine the result Infrastructuur, milieu, gebouwen

Geo-Info | 2009 | | pagina 15