A van 30 jaar ambitie en lef... V. dus begrijp dat we veel van je verwachten Gemeente Almere 'CBBBEE3' 'CBB' BAGmedewerker C et resultaat ■«.ILUJIL-U* Almere is binnen 30 jaar met meer dan 186.000 inwoners uitgegroeid tot een kleurrijke en fascinerende stad. Een aantrekkelijke stad voor iedereen die op het gebied van wonen of ondernemen zijn grenzen wil verleggen, een stad waar je vanwege de grote diversiteit en de uitstekende bereikbaarheid je wensen kunt realiseren! Om steeds onze ambities waar te maken, staan de kernwaarden lef, snelheid flexibiliteit, omgevingsgerichtheid, resultaatgerichtheid en samenwerken centraal. Momenteel zoeken wij voor Stadsbeheer een gedreven Je bent het eerste aanspreekpunt en sparringpartner binnen de organisatie betreffende BAG,WKPB en Kadaster. Je bent verantwoordelijk voor het bijhouden van deze bestanden en draagt zorg voor het functionele applicatiebeheer van genoemde registraties. Je hebt hbo werk- en denkniveau richting (Geo-)informatica. Het gaat om een vaste aanstelling voor 36 uur per week. Je salaris bedraagt maximaal 3.800 bruto per maand (schaal 10). Interesse? Kijk op www.almcre.nl/vacatures voor meer infor matie. Via een digitaal formulier kun je solliciteren. Of stuur een mail naar het team Arbeidsmarkt communicatie, carriere@almcre.nl. Vermeld s.v.p. het vacaturenummer 09.140-GI. De sluitingsdatum van deze vacature is 30 december 2009 Het kan in Almere. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Geo-Info | 2009 | | pagina 51