matte Grip op LÜO services www.oranjewoud.nt Wij zien u graag op de Geo-lnfo Xchange bij onze stand 05x029. Heerenveen Assen Deventer Almere Capelle a/d Ijssel Goes Oosterhout Geleen Met trots verschaffen meer dan 200 professionals binnen Oranjewoud de gegevens die u nodig heeft om onze omgeving bewust en gedegen vorm te geven. Van het uitbreiden van bedrijventer reinen en industriële locaties tot delfstofwinning, mobiliteitsvraagstukken en inspelen op de impact van water en klimaat: het analyseren en beheren van ruimtelijke informatie is essentieel voor succesvolle ontwikkelingen. Behoefte aan meer grip op de ruimte? Oranjewoud biedt u maatoplossingen en ontzorgt. Stel niet uit tot morgen. www. wionservices. nl Nu bekend is dat op uiterlijk 1 juli 2010 netbeheerders klaar moeten zijn voor de elektronische fase van de WION, doen netbeheerders en grondroerders het rustig aan. Alle tijd. Maar juist nu valt er veel voordeel te behalen. Nu overstappen op de elektronische fase levert u kostenvoordeel op. Want het digitaal aanleveren van liggingsgegevens kan vanaf begin 2010 tegen lagere kosten. Dat bespaart u niet alleen veel geld, u bent dan ook ruim voor de uiterste deadline klaar voor de WION. Dan kunt het heerlijk rustig aan doen. Meer weten aver hoe u nu at kunt profiteren van de elektronische uit wisseling? En hoe u zonder zorgen aan de nieuwe wettelijke eisen kunt voldoen? Kijk op www.wtonservices.nl voor meer informatie. WION Services is de naam van het totaalpakket dat Van den Berg Infrastructuren, Geodan, TOP Business Partners en Management in Motion gezamenlijk hebben ontwikkeld.

Geo-Info | 2009 | | pagina 26