Geo-lnfo Xchange: Verbreding en professionalisering van het GIN-congres Op 2 en 3 december opent Jaarbeurs Utrecht haar deuren voor de nieuwe vakbeurs Geo-!n1o Xchange. hét platform voor Geo-producten, -toepassingen en -diensten in Nederland. Geo-lnfo Xchange is de combinatie van het bekende GIN-congres met een uitgebreide vakbeurs. Voor de organisatie van dit nieuwe initiatief hebben Geo-lnformatie Nederland, GeoBusiness Nederland en VNU Exhibitions Europe de handen ineen geslagen. De focus bij de organisatie ligt op het creëren van verbreding en professionalisering binnen de geo-informatiesector. Congres en beurs overlappen elkaar slechts gedeeltelijk, waardoor beide onderdelen de volle aandacht van de bezoekers krijgen. De doelstelling van het nieuwe concept is tweeledig. Het voor GIN-leden vertrouwde GIN-congres blijft bestaan, terwijl de toevoeging van het beurselement er tegelijkertijd voor zorgt dat er vooral ook nieuwe bezoekersdoelgroepen worden aangetrokken. Deze verbreding van het concept maakt het vakevenement extra aantrekkelijk voor de bezoeker. Natuurlijk straalt ook het congresprogramma verbreding uit. De keynote sprekers - Sybilla Dekker, Ed Nijpels, Saskia Borgers, Elise van der Wulp en Ed Parsons (Google) - zijn niet alleen aansprekende persoonlijkheden maar vormen ook de juiste mix van bedrijfsleven, overheid en onderwijs. De themasessies in het congres programma vormen tegelijkertijd een goede balans tussen inhoud en toepassing. Voor hen die meer geïnteresseerd zijn in de toepassing van geo, zijn er sessies rondom de thema's financiële dienstverlening en geo-marketing, social networks, milieu en landbouw en bouw-infra-nuts. Voor de geo-professionals zijn er sessies rondom de thema's inwinning, beheer, visualisatie en opleiden/detacheren/adviseren. Op het entreeterras tenslotte zijn ook Stichting Arbeidsmarkt Geo, Geofort en De Hollandse Cirkel vertegenwoordigd. Kortom, een breed en rijk aanbod aan geo gedurende twee dagen. Wij kijken uit naar uw komst! Namens het Beursteam Geo-lnfo Xchange Richard Koppen Yvette Pluijmers Henk Ensink PS. Wilt u langskomen en heeft 11 zich nog niet geregistreerd als bezoeker? Dit kan gratis via www.geoinfoxchange.nl. Deze beurscatalogus is een uitgave van VNU Exhibitions Europe, GIN, GeoBusiness Nederland en GIS Magazine Correspondentie-adres: VNU Exhibitions Europe Postbus 8800, 3503 RV Utrecht gix@vnuexhibitions.com Colofon

Geo-Info | 2009 | | pagina 3