Vacature surveyor/landmeter/ hydrograaf (m/v) Uw partner in maatvoering Omschrijving Taakomschrijving Achtergrond Ons aanbod Vaart 23 4206 CC Gorinchem The Netherlands 00 31183 623239 00 31183 624119 edg@geovisie.nl www.geovisie.nl Wie het een uitdaging vindt om wereldwijd te tonen, moeilijke 3D metingen feilloos en zelf standig te kunnen uitvoeren, voelt zich in deze functie thuis. Zelfstandig bedenkt hij oplos singen voor de meetproblemen die de klant voorhoudt. Dit behelst niet alleen de uitvoering op locatie, maar ook de verwerking, rapportage en het toelichten hiervan aan de opdracht gever. Inzicht,doorzettingsvermogen en communicatievormen hierbij de kernwoorden. - Voorbereiden van werkzaamheden - Zelfstandig uitvoeren van alle soorten meetwerk - Opstellen van rapportages - Voeren van overleg en technische besprekingen - Aansturen en begeleiden collega's op grote projecten - Meedenken over nieuwe/alternatieve technieken - Relevante technische opleiding met minimaal HBO werk- denkniveau - In staat om probleem opdrachtgever te vertalen naar een meetkundige oplossing - Vertrouwd met geodetische apparatuur als totalstation.GPS en/of hydrografische apparatuur - In bezit van rijbewijs B - Goede beheersing van Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Bij Geovisie komt je in een dynamisch team, met kans op doorgroeimogelijkheden. Deze functie heeft een passend salarispakket (met bedrijfswagen), in verhouding met uw ervaring. Interesse? Stuur uw sollicitatie naarvacature@geovisie.nl of naar Geovisie bv, Vaart 23,4206 CC Gorinchem, tav Erich Gaikhorst. Geovisie is actief op het brede terrein van Geodesie en gerelateerde disciplines zoals ruimtelijke metingen en hydrografie. Veelal wordt samengewerkt met grote internationale bedrijven op projecten waarvoor Nederland een gerenommeerde naam in het buitenland heeft. Voorbeelden hiervan zijn onderhoudswerk voor de Oosterschelde Kering, begeleiden eerste afgezonken tunnel in Skandinavie en het Nationale Stadion in Wembley Constructeurs en ontwerpers dagen ons uit de laatste technische innovaties in de landmeetkunde toe te passen. Sinds de oprichting heeft het kleine bedrijf zich ontwikkeld tot een toonaangevende specialist in het vakgebied.

Geo-Info | 2010 | | pagina 2