Landmeter (m/v) Operator/ Tekenaar Landmeetkunde (m/v) 0VJRf MERfVN CIVIELE TECHNIEK LANDMEETKUNDE Infra Plus Civiele Techniek en Landmeetkunde is een dynamisch advies bureau, gevestigd in Putten, dat actief s in de openbare ruimte. Van inmeten tot voorbereiding, van ontwerp tot en met directievoering. Wij zoeken een Werkzaamheden Verrichten van alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden; kunnen uitwerken en eventueel maken van tekeningen van de ingewonnen meetgegevens; het beheersen van relevante computerprogramma's en het verzorgen van het onderhoud van de landmeetkundige apparatuur. Profiel Betrokken en gedreven; moet zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; minimaal MBO (civiel en/of geodesie) denk- en werkniveau of gelijkwaardig; ruime werkervaring en goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden Open en ongedwongen bedrijfscultuur; enthousiaste collega's; goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; na gebleken geschiktheid een vast contract; fulltime job en doorgroeimogelijkheden. Ook zoeken wij een Werkzaamheden Aansturen van de landmeters; verantwoordelijk voor alle voorbereidende werkzaamheden; berekenen en uitwerken van de landmeetkundige werkzaamheden; plannen van de opdrachten en onderhouden van contact met de relaties. Profiel Deskundig en betrokken; dynamisch; teamplayer; ruime kennis en ervaring in de landmeetkunde; ervaring met Auto Cad en verwerkingsapparatuur; ervaring met GIS en databeheer is een pré, MBO+/HBO denkniveau of gelijkwaardig en goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden Open en ongedwongen bedrijfscultuur; enthousiaste collega's; goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; na gebleken geschiktheid een vast contract; fulltime ,ob en doorgroei mogelijkheden. Interesse? Geïnteresseerd en voldoe je aan het profiel? Neem contact met ons op, of solliciteer direct Je kunt je sollicitatie met een actuele CV sturen naar ddool@infa-plus.nl of neem voor mee informatie contact op met Daniël van den Dool, tel. 0341-701 135 of 06-13085122. Voor meer info: www.infra-plus.nl

Geo-Info | 2010 | | pagina 2