GIN 't Was anders ...en dit was 'Het Portret' De Hollandse Cirkel 2010-1 De boedel van Wageningen. Verdeling van de leermiddelen van de opgeheven landmeterscursus in 1936, Actieve leden gezocht! Deze Rreithaupt-fototheodoliet bleef in Wageningen. Uitgave 2010-1 van het tijdschrift De Hollandse Cirkel bevat onder andere de volgende artikelen: Driehoeksmeting bij het Kadaster n.a.v. 125 jaar RD, door Frans Jansen; door prof.dr.ir. Leen Aardoom; Met de landmeter op de foto, Maastricht 1875, door Henk Leenders; Degrees, grads, mils en streken, door Henk Holsbrink. Bron: www.hollandsecirkel.nl. 'Een van de geportretteerde bouwvakkers is maatvoer- der Chris Otto met driepoot en instrument.' Dat stond in nummer 2 op pagina 3 over de kunst portretten van tien bouwvakkers op Rotterdam CS. Hierbij volgt alsnog het portret-met-driepoot. Adri den Boer Geo-lnformatie Nederland In het verslag'Geo-lnfo Xchange en derde GIN-congres'in num mer 2010-1 (p. 36) vermeldde ik uit enthousiaste bronnen rond de 3000 feitelijke bezoekers en zo'n 70 exposanten. Het waren 2582 belangstellenden en 63 exposanten. Adri den Boer Geo-lnformatie Nederland is opgedeeld in regio's. In elke regio organiseren enkele actieve leden bijeenkomsten voor de leden. Voor sommige regio's is het bestuur nog op zoek naar vrijwil ligers: - Regio Zuid (Limburg/Noord-Brabant/Zeeland) - Regio Mid-West (Utrecht-Zuid-Holland) - Noord-West (Noord-Holland/Flevoland) Wil jij graag actief worden voor een regio? Geef je interesse dan door aan Roel Luis (regio coördinator), pere-mail: r.luis@geo-info.nl 50 Geo-lnfo 2010-3

Geo-Info | 2010 | | pagina 52