25 "t si d Den Haag Mr mble Kwaliteit laat zich meten GEBRUIKERSDAG RPS BCC Stadrecreatiekaart De Haag van de provincie Zuid-Holland, Stadsge west Haaglanden en gemeente Den Haag en is bedoeld om inwoners van Den Haag te stimuleren om de dichtbij gelegen natuur- en recreatiegebieden te bezoeken. en omgeving gTets knoop punten Trimble gebruikersdag 2010 Aangeboden: complete serie Geodesia's Aanvulling nr 2010-3 Eind februari overhandigden gedepu teerde Evertse, regiobestuurder Houtzager en wethouder Baldewsingh de Stadrecre atiekaart De Haag aan de inwoners van de stad. De Stadrecreatiekaart is een initiatief De Stadrecreatiekaart brengt mensen op ideeën als ze er op uit willen trekken. De kaart geeft op die manier de bekendheid en de bereikbaarheid van de recreatie- en natuurgebieden een impuls. De kaart is zo een ideaal middel voor Den Haag, Stads gewest Haaglanden en Zuid-Holland hun 'groene gezicht'te laten zien. Op de kaart is Den Haag het middelpunt. Van daaruit kiest men recreatie en natuurgebieden en fiets-, wandel- en zelfs vaarroutes, binnen en buiten de stad, in een straal van circa 15 km. Het concept 'Stadrecreatiekaart' is ontwik keld door het Landelijk Fietsplatform om de recreatie dichtbij huis te stimuleren. De kaart is een inspiratiebron en concurreert niet met andere toeristische publicaties. De kaart is - zolang de voorraad strekt - gratis af te halen bij de stadsdeelkantoren, VVV-kantoren, Stadsboerderijen en de bibliotheken in Den Haag. Bron: Stadsgewest Haaglanden advertentie rps.nl Dit jaar vindt de Trimble gebruikersdag plaats in de kalkovens in Huizen, een sfeervol en provinciaal monument gelegen in de haven van Huizen. De Trimble gebruikersdag is een informele en leerzame dag waarbij informatieve sessies en praktijkgerichte demonstraties elkaar afwisselen. Tijdens deze dag ontvangt u informatie over de laatste ontwikkelingen op het gebied van Landmeetkundige, GIS en Hydrografische instrumenten en toepassingen. Uiteraard is er voldoende ruimte voor persoonlijke vragen en kunt u zelf het gebruiksgemak ervaren. Reserveer 17 juni 2010 alvast in uw agenda! Wegens opruiming beschikbaar: een complete serie Geode sia's van 1959 t/m 2003. Gratis af te halen. Als u belangstelling heeft, neem dan contact op met Jan Dijkstra, e-mail Jan.Dijkstra@Oranjewoud.nl, tel. (036) 53 08 432 Van het verslag'Digitaai archief Geodesia en NGT overhan digd'op p. 34-36 in nummer 2010-3 staat geen auteur vermeld. Dit moet zijn: Adrl den Boer, redacteur 42 Geo-lnfo 2010-4

Geo-Info | 2010 | | pagina 40