Meedenken over Nederland? Adviseur/specialist geodesie Rijkswaterstaat Data-ICT-Dienst, team Realisatie Ondersteuning Werken bij het Rijk. Als je verder denkt Rijksoverheid Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Het Rijk is de verzamelnaam voor alle ministeries en vele diensten, verspreid over het land. Zo'n 120.000 mensen werken er aan maatschappelijk belangrijke vraagstuk ken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Van ouderenzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Eu ropese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons alle maal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder Denk je verderen wil je verder? Kijk dan of deze vacature iets voor je is. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor alle an dere banen met inhoud. Zowel mannen als vrouwen worden uitgenodigd te solliciteren, tenzij anders vermeld. Opleiding: hbo. Ervaren in begeleiding geodetische projecten, kennis van onze geo-informatiediensten. Salarisindicatie: brutomaandsalaris bedraagt maximaal 3.469,- bij een 36-urige werkweek. Rijkswaterstaat verzorgt de aanleg, het beheer en onderhoud van snel- en hoofdvaarwegen, een veilige verkeersdoorstroming en het waterbeheer. Betrouwbare geo-informatie is hierbij essentieel. Je besteedt inwinopdrachten aan derden, verzorgt de rekenkundige controle en acceptatie en stuurt anderen aan voor toetsi ng. Je levert expertise voor aanlegprojecten en toetsingen, en ondersteunt de inrichting van nieuwe productieprocessen. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/RWS090441 -GF www.werkenbijhetrijk.nl

Geo-Info | 2010 | | pagina 2