Geo Ride 2009 Nieuwe website www.kadastralekamer.nl Deel 2 Inventaris Bedrijfsmuseum Kadaster verschenen Deze site is in ontwikkeling en krijgt de betekenis van een platform voor belang stellenden voor kadastrale aspecten en professionals die binnen het kadas trale segment werken. Op de site zullen onderwerpen te vinden zijn zoals: een forum; vacatures van diverse organisaties; opleidingen; een column; een Vraag Aanbod jalekj een besloten websitegedeelte voor (oud) Kadastermedewerkers. Veel aandacht gaat uit naar de vormge ving. Het bouwen van de site gebeurt met 'Joomla', een Open Source Systeem. Kortom, er is veel onderzoek en bouw werk te verrichten. Enkele medewerkers van het Kadaster, waaronder Hans Giesbertz willen cjraac meedenken en adviseren. Ter informatie: deze website is een particulier initiatief! HerryPaul In maart 2010 verscheen 'Deel 2 Inventaris Bedrijfsmuseum Kadaster' (ruilverkave ling, schepen, consignatie van effecten aan toonder, inventarissen van archieven en meubilair, landmeetkundige instru menten en tekenmateriaal/kantoorbeno digdheden). Deel 1 werd op 1 juli 2009 overhandigd aan de voorzitter van de Raad van Toezicht van het Kadaster, Sybilla Dekker. (Zie Geo-lnfo 2009-7/8, p. 44). Deel b verschijnt later in 2010 en het laatste deel 4 in 2011. Bron: Zacharias Klaasse opgelet! De organisatoren zullen in het najaar opnieuw een Geo Ride weekend organiseren in de Ardennen. De uitnodiging wordt de komende weken rondgestuurd en gepubliceerd. Hendrik Westerbeek Zaterdag 24 april was het zover. Zestien easy geo riders verzamelden zich om 10.00 uur in Veenendaal voor de Geo Ride 2009. Op de parkeerplaats van McDonalds vond onder genot van een kopje koffie een kleine motorshow plaats met Harley's, BMW's en indrukwekkende Japanse machines. Henk Key en Hans Vos hadden dit jaar gekozen voor een prachtige rit over de Veluwe. De zon scheen volop tijdens de hele tocht. Echt motorweer. Via Ede, Otterlo, Schaarsbergen, Hoenderlo, Kootwijk en Staverden kwamen we in Elspeet terecht voor een echte netwerklunch. Daarna gingen we verder via Nun- speet naar Elburg, waar korte tijd werd rondgewandeld in het historische centrum. De Geo Ride werd afgesloten in Harder wijk. Bij het nuttigen van een broodje paling werd afscheid genomen met dank aan de organisatoren. Het was inderdaad, zoals aangekondigd, een tocht met bochten, rechte stukken, weiland, bos, heide en hier en daar water. En....Geo-riders Geo-lnfo 2010-6 31

Geo-Info | 2010 | | pagina 33