It's time. Support Medewerker Binnendienst (m/v> ^TTOPCOIY SOKKIA Topcon is al ruim 70 jaar producent van me dische- en plaatsbepalingssystemen. Dankzij uiterst innovatieve productontwikkelingen en een sterk distributienetwerk groeide Topcon in de laatste jaren naar een leidinggevende posi tie op de wereldmarkt. De hoofdproductgroep plaatsbepalingssyste men is opgebouwd uit vijf subgroepen: Lasers, Landmeetkundige systemen, Machinebesturin gen, GIS producten en GPS+ systemen. Voor Nederland is Topcon Sokkia Nederland te Bunschoten verantwoordelijk voor de verkoop, de marketing en de technische ondersteuning van deze plaatsbepalingsystemen. De combinatie van klantgerichtheid en vooruit strevende technologie heeft in de afgelopen jaren voor Topcon op de Nederlandse markt tot een sterke groei geleid. Als direct gevolg hiervan zijn wij op zoek naar uitbreiding van onze support afdeling in de vorm van een enthousiaste: In deze functie wordt je verantwoordelijk voor het beheer van alle supportcontracten en ver leen je 1 ste lijn support aan onze zeer brede klantenkring, waaronder vele bouwbedrijven en GWW aannemers, overheden, waterschap pen, ingenieurbureaus en onderwijsinstellin gen. Daarnaast verleen je support aan web- based oplossingen en weet je van op afstand te analyseren hoe eventuele storingen zijn te verhelpen. Verdere vereisten: Kennis van of ervaring met landmeetkundige systemen Zelfstandige en klantgerichte instelling Opleiding op tenminste MBO niveau Gewend om in teamverband te opereren Goede beheersing van de Nederlandse- en Engelse taal Woonachtig centraal in Nederland Je komt te werken in een klein en enthousiast team binnen een informele organisatie, leder een die door zijn of haar inzet onze toekomst plannen daadwerkelijk helpt realiseren, kan re kenen op een beslist navenante beloning. Geïnteresseerd in de functie? Stuur dan een schriftelijke reactie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar Topcon Sokkia Nederland t.a.v. de heer A.PJ. Messing Postbus 72 3750 GB Bunschoten of naar amdgtopconsokkia.nl Meer weten? Bel dan met Sfoerd Stoové, Support Manager, Tel: 06-10 10 24 25 Voor meer informatie over Topcon: surf naar www.topconsokkia.nl

Geo-Info | 2010 | | pagina 2