Velsen Geo-informaticus W e helpt Velsen om ruimtelijke vraagstukken op te lossen! Velsen: in veelzijdigheid uniek. De veelzijdigheid geeft de gemeente een eigen kleur. Naast de zeven woonkernen met een eigen historie, bepalen bedrijvigheid en cultuur het gezicht van Velsen. Visserij, het Noordzeekanaal, strand, watersport, historische buitenplaatsen, bos en veel industrie gaan hand in hand. Deze veelzijdigheid biedt voort durend kansen. Velsen heeft een kleine 70.000 inwoners. De afdeling Geo-lnformatie Statistiek maakt onderdeel uit van Middelen en Ondersteuning. De 22 medewerkers van de afdeling ondersteunen en adviseren het gemeentelijk bestuur op het gebied van geo-informatie en statistiek. De afdeling is verantwoordelijk voor o.a. de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) en de Wet kenbaarheid publiekrechtelijke beperkingen (Wkpb) maar ook voor het beheer van de objectgerichte Grootschalige Basiskaart van Velsen (GBKV). We zoeken voor onze afdeling Geo-lnformatie Statistiek een: voor 36 uur per week Functie-informatie Je bent verantwoordelijk voor: - advisering op het gebied van (geo-)informatievoor- ziening en statistiek met betrekking tot wettelijke en landelijke ontwikkelingen - het oplossen van complexe GIS-vraagstukken - het beheer van de Wet kenbaarheid publiekrechtelijke beperkingen (Wkpb) en de Wet informatie-uitwisseling ondergrondse netten (WION) - de coördinatie en bijhouding van de objectgerichte Grootschalige Basiskaart van Velsen (GBKV) en je verricht ook in voorkomende gevallen de bijbehorende mutaties - de uitbesteding van diverse geodetische projecten zoals de bijhouding van GBKV, Rijksdriehoek- en NAP-stelsel -vertegenwoordiging van de gemeente in interne en externe overlegsituaties - input aan management- en bestuursinformatie en aan de P&C-cyclus - deelname aan projecten zoals invoering van de Basisregistratie GrootschaligeTopografie (BGT). Het juiste profiel Je beschikt over werk- en denkniveau op hbo-niveau, bij voorkeur hbo Geodesie of Geo-informatie.Tevens heb je ervaring met het werken met GIS- en CAD-applicaties en het softwarepakket Move3. Je bent in staat tot het bewaken van de voortgang van je werkzaamheden, het analyseren van problemen, het vormen van een realistisch oordeel. Ook heb je overtuigingskracht en het vermogen om de invloed en gevolgen te onderkennen van je gedrag en je eigen handelen op andere onder delen van de organisatie. Tot slot ben je een teamspeler en vind je het een uitdaging om samen met jouw collega's goede resultaten te behalen. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 3.414,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 9). Een (tijdelijke) arbeids markttoelage is bespreekbaar. Verder biedt Velsen je een prettige werksfeer, volop uitdagingen en goede arbeids voorwaarden. Inlichtingen en solliciteren Informatie over deze functie is te verkrijgen bij Hans Blom, afdelingshoofd Geo-informatie Statistiek, telefoon (0255) 56 73 94. Je kunt je sollicitatie (inclusief cv) voor 1 september 2010 richten aan het college van Burgemeester en Wethouders van Velsen, ter attentie van de afdeling HR, onder vermelding van vacaturenummer 017-2010, Postbus 465, 1970 AL IJmuiden. Of mailen naar hr@velsen.nl. Een kort, door de afdeling HR afgenomen assessment via de computer, maakt deel uit van de procedure. Kijk ook op www.velsen.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. UNIEK EN VEELZIJDIG

Geo-Info | 2010 | | pagina 51