Gemeente Albrandswaard Geo Se heerder m/v a fte) De gemeente Albrandswaard is een gemeente die volop in beweging is. Er zijn veel projecten in ontwikkeling en uitvoering, zoals de verbreding van de A15, de aanleg van de A4 en het landschapspark Buytenland. Een groot intern project is de digitaliseringslag. Een onderdeel daarvan is het opzetten van de wettelijk verplichte basisregistraties. Om na afronding van de projecten de kwaliteit van de diverse geografische basisregistraties te waarborgen zoeken wij een: Functie-inhoud Als Geo-beheerder ben je verantwoordelijk voor het verzorgen en beheren van de administratieve en geometrische gegevens voor de basisregistraties en de interne processen. Daarnaast ben je ook verantwoordelijk voor het verzorgen van de binnengemeentelijke gegevensuitwisselingen uit de basisregistraties en Landelijke Voorzieningen, Je levert een bijdrage aan de verdere ontwikkelingen van de vastgoedinformatievoorziening. Je verwerkt mutaties van de Grootschalige Basiskaart Nederland (GBKN) en het Kadaster. In samenwerking met de BAG-beheerder beheer je de pandenkaart. Voor de gemeentelijke organisatie voer je diverse tekenwerkzaamheden uit. Profiel Je hebt een afgeronde functiegerichte opleiding op mbo/hbo-niveau in de richting van Landmeten, Geodesie. Bouwkunde of Civieltechniek Je hebt ervaring met geautomatiseerde systemen, bij voorkeur Microstation, Autocad, Giskit-applicaties, viewers en Windows. Het is belangrijk datje proactief en oplossingsgericht te werk gaat. Jouw ideeën en communicatieve en adviserende vaardigheden zijn hierbij van groot belang. Salaris Maximaal 3.418,- bruto per maand bij een fulltime aanstelling van 36 uur per week (schaal 9). We hebben, naast de gebruikelijke primaire arbeidsvoorwaarden, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals flexibele werktijden, vergoeding woon werkverkeer, fietsprivéproject en bedrijfsfitness. Grijp je kans Stuur je sollicitatie met cv, uiterlijk 10 oktober 2010, naar het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Albrandswaard, Postbus 1000, 3160 GA Rhoon. Je kunt ook mailen naar mevrouw Wendy Verbeeke; w.verbeeke@albrandswaard.nl. Inlichtingen bij de heer Bas Verdam, Project leider GEO, via telefoonnummer (010) 506 18 11 of bij mevrouw Sabine Tomasila- Scholte, afdelingshoofd Informatiebeheer, via telefoonnummer (010) 506 11 68. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Albrandswaard. Een verfrissend groene kijk op groei.

Geo-Info | 2010 | | pagina 2