[eicq Service Engineer Graag willen wij ons Technisch Service Center uitbreiden met een: - when it has to be right Geosystems LEICA GEOSYSTEMS B.V. is het verkoopkantoor in Nederland van de internationale organisatie Leica Geosystems, waarvan het hoofdkantoor gevestigd is in Zwitserland. Vanuit ons kantoor in Wateringen zijn 20 medewerkers werkzaam. Het verkoopprogramma bestaat naast landmeetkundige producten zoals waterpasinstrumenten, lasers, GPS en tachymeters tevens uit het bieden van totaaloplossingen voor kaartvervaardiging, deformatiemetingen, industriële metingen en machine besturing. Onze vestiging beschikt over een eigen Technisch Service Center waar onze instrumenten worden onderhouden, gekalibreerd en gerepareerd. De functie: Uitvoeren van jaarlijks onderhoud, kalibratie en reparaties aan onze instrumenten; Uitvoeren van servicewerkzaamheden volgens de service planning gecoördineerd door de afdeling Customer Care; Voorbereiden van een calculatie van uren en materialen met als doel een offerte op te stellen; Onderhouden van de status van het werk in SAP; Volgen van de standaard repair procedures (internationaal gedefinieerd volgens het geldende kwaliteitssysteem binnen alle Leica Geosystems vestigingen!; Verantwoordelijk voor het correct omgaan met de service voorraad; Downloaden en archiveren van service documenten en handleidingen; Volgen van product-service trainingen lokaal en internationaal (ook onderdeel van opleidingstraject). Wij verwachten: MBO niveau bereikt door studie of ervaring op technisch niveau (bijv. Monteur Industriële Elektronica, Research-instrumentmaker Optiek, Lasertechniek en Metaal); Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; Goed zelfstandig kunnen werken binnen een team; Commercieel en klantgericht kunnen denken, Affiniteit met computersystemen; Ervaring in het servicewerk met tachymeters en GPS is een pré; Ervaring/ achtergrond in electronica is een pré. Wat wij je bieden: Werken met de nieuwste technologie van een wereldmarktleider in een dynamische omgeving; Een prettig samenwerkend team van collega's die collegialiteit en betrokkenheid hoog in het vaandel hebben staan; Een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden; Een gedegen inwerkperiode en persoonlijk trainingsprogramma. Ben je klaar voor deze uitdaging? Indien je geïnteresseerd bent in deze vacature, verzoeken we je om jouw sollicitatie en cv te richten aan: Leica Geosystems B.V., t.a.v. Matilde Bruijn-Siklosi Human Resources, Turfschipper 39, 2292 JC WATERINGEN E-mail: matilde.siklosi@leica-geosystems.com. www.leica-geosystems.nl Meer informatie Voor eventuele nadere informatie met betrekking tot deze functie kun je telefonisch contact opnemen met Mare Bakker, Operations Manager onder telefoonnummer: 088 00 18 000.

Geo-Info | 2010 | | pagina 16