volgens Lenie Pijnenburg Specialist GBI/GIS v/m Werken voor 's-Hertogenbosch. Vrij bijzonder. Bijzonder vrij. s-Hertogenbosch 's-Hertoeenbosch Bouwen 's-Hertogenboseh heeft zoveel tradities. Zulke mooie, monumen tale gebouwen, steegjes en beelden. Tegelijkertijd zijn we heel modem. We bouwen zeil schepen op het land en kastelen in de polder. Ik vind het mooi, dat zo'n oude, traditionele basis zo vernieuwend kan zijn. 99 Kijk rond in onze stad en je geniet van de gastvrijheid en de rijke historie. Verdiep je in onze organisatie en je ontdekt een modern en uniek concept. De politiek maakt keuzes op hoofdlijnen en bepaalt wat er moet ge beuren. De ambtenaren organiseren het hoe. In een klimaat met veel verantwoordelijkheid en vrijheid. Ideaal als je initiatiefrijk en creatief bent. Ook op individueel niveau is er ruimte. Om te bepalen hoe of waar je werkt. Om werk en zorg te combineren. Om je ideeën te verwezenlijken. Van de 1500 medewerkers werken er 1150 in het transparante Stadskantoor, waar iedereen van hoog tot laag een flexplek heeft. Ook de andere gebouwen hebben een inspirerende werkomgeving. Onze uitdaging is helder: hoe verbeter je een stad waar het goed gaat? Wij zoeken een Bent u een hbo'er met afstudeerrichting cultuurtechniek, (geo)-informatica, of tuin en landschapsrichting die een beheersysteem voor onderhoud kapitaalgoederen van open bare ruimte kan (door-)ontwikkelen, imple menteren en evalueren? Kunt u op inspire rende wijze resultaatgericht de interne/ externe partijen met elkaar verbinden? Dan bent u dé kandidaat voor de functie van Specialist GBI/GIS. Solliciteren Voor meer informatie over de functie, het profiel, salaris en de prima secundaire arbeidsvoorwaarden (deeltijdwerken, volledig betaalde opleidingsmogelijkheden, flexibel werken, betaald ouderschapsverlof enz.) kijk je op www.s-hertogenbosch.nl. Kandidaten van allochtone herkomst worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren.

Geo-Info | 2011 | | pagina 36