- het kadastrale perceel gemeente s-Gravenhage, - - sectie AP, nummer 1605 en zoals dit perceel - grond met een onderbroken streep-stip-kruisar- - - cering is aangegeven op tekening GZ 5903, en - - welk recht van opstal zich uitstrekt vanaf een - - boog boven de Opstalgrond en daarboven, welke - boog: - (i) ter plekke van de ongeveer noordwestelij - ke grens van de Opstalgrond eenhonderd - - zesentwintig graden vierendertig minuten - - negenendertig seconden (126°34'39'is - en aanvangt op de hoek van de ongeveer - noordwestelijke en ongeveer zuidwestelij - ke grenzen van de Opstalgrond - welke - hoek met de letter "g" is aangegeven - op de aan deze akte te hechten schets, - welke schets hierna wordt aangeduid als: - - de Opstaltekening - tienduizend vijf- - honderd veertig millimeter boven Normaal - - Amsterdams Peil (10.540 NAP) en ein- - digt op de hoek van de ongeveer noordwes- - telijke en ongeveer noordoostelijke gren- - zen van de Opstalgrond - welke hoek met - de letter "h" is aangegeven op de - Opstaltekening - drieduizend achthonderd - - tweeëntachtig millimeter boven Normaal - Amsterdams Peil (3.882 NAP); - (ii) ter plekke van de ongeveer zuidoostelij- - - ke grens van de Opstalgrond eenhonderd - - vijfentwintig graden eenenveertig roinu- - ten veertig seconden (125°41'4011is en - - aanvangt op de hoek van de ongeveer zuid - oostelijke en noordoostelijke grenzen ---- - van de Opstalgrond - welke hoek met de letter "i" is aangegeven op de Opstal- Fig. 3. Verbale verduidelijking van de ruimtelijke omvang van de boog van het gebouw van Nationale Nederlanden over Au (tekst is geselecteerd uit de akte. Fig. 4. Foto van gebouw Nationale Nederlanden (boven) en kadastrale kaart (onder) (perceel waar gebouw zich over de weg bevindt is in blauw weergegeven). 4187 4127 -4140 4170 4174 4154 4178 4176 Fig. 5. Links: vorming van miniperceeltjes omdat het gebouw is ingeschreven aan de hand van de funderingspalen. Rechts: Onder- en bovengrondse objec ten voor een gebouwencomplex in Amsterdam-Noord heeft geleid tot een aanzienlijk aantal (zéér kleine) percelen. Geo-lnfo 2011-3 7

Geo-Info | 2011 | | pagina 9