de oplossing voor elk geo-informatievraagstuk odon Varia: landmeters op rotonde Zoetermeer LuuJUi.geodan.nl Op de rotonde tussen de Willem de Zwijgerlaan en (jawel) de Van Leeuwenhoeklaan in Zoetermeer zijn permanent wegwerkers en/of landmeters aanwezig. Het gaat om stalen contouren met een foto grafische afbeelding als schaduw. Het kunstwerk is in 2008 door J. van der Linden van Daallin BV uit Pijnacker onthuld. Dat was na de adoptie van het onderhoud van de rotonde door dit GWW-bedrijf. De kunstenaar was Brouhaha design uit Breda. Als tegenprestatie prijken er ook twee reclameborden van Daallin tussen de kunstwerken. Adri den Boer In onze ogen is geo-ICT nooit een doel op zich, maar altijd een middel dat ruimtelijk denken en besluitvorming ondersteunt. Van het indoor volgen van winkelbezoekers, het delen van informatie door hulpverleners tijdens een ramp tot het registreren en beschikbaar stellen van natuurwaarnemingen: we helpen onze klanten alle kansen te benutten die geografische informatie biedt. Geodan bestaat uit meer dan 120 creatieve, kwaliteits- gerichte geo-ICT professionals met kennis op het gebied van data, technologie, beleidsdossiers, project management en planprocesbegeleiding. U bent bij Geodan aan het juiste adres voor advies, interim management, maatwerk GIS-oplossingen, geografische data, internetoplossingen en GIS-opleidingen. Benieuwd naar de toegevoegde waarde van geo- informatie? Neem dan contact met ons op, E info@geodan.nl, T 020-5711 311. 10 Geo-lnfo 2011-10/11

Geo-Info | 2011 | | pagina 12