G*N Winst met geo-informatie GIN symposium 15 november 2012, Orpheus, Apeldoorn Geeft u een presentatie? Geo-beurs Informatie /7tVs Geo-lnformatie Nederland In de huidige tijdsgeest met grote bezuinigingen is het belangrijk om de winst van geo-informatie helder en meetbaar en niet als een pure kostenpost en hoge investering te zien. Kan voor diverse sectoren, doelgroepen en toepassingen de opbrengsten in geld, duurzaamheid, effectiviteit en efficiency van geo-informatie aangegeven worden? Vele soorten winst! Wij streven naar presentaties op het GIN-symposium over: Winst van geo-informatie voor burgers, consumenten, overheden, bedrijven etc. Winst van geo-ontwikkelingen zoals BGT, beheer van registraties, open geo-data, portals etc. Winst van geo-informatie voor de financiële en economische sector: banken, verzekeraars etc. Winst van geo-informatie voor de kenniseconomie, innovatie in het onderwijs etc. Winst van geo-informatie in diverse sectoren zoals veiligheid, ruimte, milieu, zorg etc. Winst van geo-informatie voor Bent u geïnspireerd door het thema? Ziet u de winstmogelijkheden van Geo-informatie? Vanuit uw onderzoek, projecten, ervaringen en kennis? Wij zien graag uw voorstel voor het geven van een mondelinge presentatie van circa 15 minuten, gevolgd door een discussie. Tot 5 juni kunt u een voorstel indienen. Stuur een mail aan de organisatie (zie informatie) en u krijgt een formulier toegezonden om een voorstel in te dienen. Ook vragen we specifiek aan PhD-studenten om de ontwikkelingen in de wetenschap te laten zien. De geo-beurs is onmiskenbaar van groot belang voor het symposium. Op deze beurs kunnen de deelnemers kennis maken van producten en de dienstverlening van bedrijven, kennisinstituten, leveranciers van geo-informatie en anderen. Daarnaast is de beurs een ontmoetingsplaats. Er is veel contacttijd ingepland voor beursbezoek en ontmoeting Informatie over standplaatsen kunt u ook aanvragen door een mail aan de organisatie te sturen. Voor meer informatie over het GIN-symposium kunt u contact opnemen met de contactpersoon van het GIN-symposium, Herman ter Veen, T: 06-53297741, herman@sense-organisatie.nl. Geo-lnfo 2012-5 25

Geo-Info | 2012 | | pagina 27