Training laserscannen Kijk op www.laserscan.nu Meisjes spreken in de trein Leukste nieuws van 2012? Waterpassen kan ook moeilijk PDOK Congres Open geodata in de toekomst (zie agenda) organiseert de volgende trainingen: Voor meer informatie: info@laserscan.nu 06 - 83 655 226 (Nico Schaefers) Praktisch laserscannen 3 daagse training Kennismaking met laserscannen 1 daagse training Incompany training op maat gemaakte training of lezing uw partner voor de volgende generatie dienstverlening. Meisje i:"Heb jij geen Bosatlas?" Meisje 2:"Ja, die wilde ik kopen, maar die kost dus 69,95! Dat is veel te duur." Meisje 3: "Dat komt omdat ze geen concurrenten hebben. Er is maar één Bosatlas." Meisje 4: "Ik zoek toch alles op via internet." Lezerscolumnist Remco de Ridder in: Metro, 79 november 2012 PARIJS - Topontwerper Stefano Pilati verlaat het modehuis Yves Saint-Laurent, meldde het concern maandag. De Italiaan leidde er sinds 2004 de belangrijke afdeling voor confectiemode. De 46-jarige Stefano Pilati uit Milaan volgde ooit een opleiding tot landmeter, tot hij overstapte naarmodebedrijven. De Telegraaf- Vrouw, 27 februari 2072 Gepost door de Meetman op http://www.geografica.be/site/blog/meetman. PDOK, een eerste stap op weg naar breed gebruik van open overheidsdata. Wat brengt ons dat over 10 jaar? Staan we aan het begin van een grotere beweging? Inspirerende sprekers nemen u mee in de toekomst en geven hun visie op open geodata. Zij doen dit vanuit de thema's bedrijfsleven, overheid en consument. Welke kansen ziet het bedrijfsleven voor de toekomst met open data? Hoe verandert de relatie burger - overheid door het gebruik van open data? Welke invloed heeft open data op de per soonlijke levenssfeer van de consument? Op de expomarkt maken deelnemers kennis met de diverse producten en diensten van Publieke Dienstverlening op de Kaart (PDOK) en het gebruik hiervan door afnemer en aanbieder. Deelname is gratis.

Geo-Info | 2012 | | pagina 2