De nieuwe coördinator Si eb Dijkstra, de rondleider en de oud coördinator Jan Ebbinge. Multicopter van iii... ...boven de speeltuin... diaal, maar ook bij de herinrichting van Madurodam). Bij fraaie voorbeelden van scannen en fotogrammetrie, ook op inter net, kon Van der Bent het niet laten om te zeggen:"Die instrumenten zijn eigenlijk niet zo belangrijk meer jongens, die koop je en gooi je over drie jaar weer weg". Bij zijn plaatjes waren het meest gewild die met op de Julianasluisbreedte gebouwde superjachten van scheepsbouwer Van Lent uit Kaag. De aanwezigen kregen in drie groepen nog meer van hemzelf te horen, een fotodemonstratie met een multicopter met zes rotorbladen, camera en GPS van het bedrijfje i2i (image2info) en een rondlei ding over de bouwplaats van de tweede sluis. Dat laatste deed Jan den Braber van Passe-Partout. Alles beweegt daar in de slappe grond. Het deed dat ook al dagelijks bij vullen en legen van de eerste sluis, en bij deze bouw wordt het bewegen meer gemeten dan ooit. Bij een glaasje en een hapje in de speeltuin praatten de meeste donateurs nog graag wat na. Men vond het uniek dat in deze jaren een miljoenenjach tenbouwer van verderop bij overeenkomst aan de provincie 2,5 miljoen euro gaf om de tweede Julianasluis in Gouda 14 meter breed te maken in plaats van 12 meter, zoals de eerste kolk is en blijft. (Geodetische sug gesties over de geldbronnen van op hun beurt de opdrachtgevers van de jachten worden maar niet doorgegeven.) Het hele werk kost trouwens 35 miljoen euro en moet in 2014 klaar zijn. f Adri den Boer Deformatie-meetkruis tot op de markering op een fietspad toe. ...aan het fotograferen. 22 Geo-lnfo 2013-1

Geo-Info | 2013 | | pagina 24