Beste lezers van Geo-lnfo, Voor u ligt het laatste nummer van 2013. We hebben afgelopen jaar vanuit de redactie veel aandacht besteed aan de vormgeving. Zo goed mogelijk hebben we dat gedaan op interactieve wijze samen met u. Het lezerspanel voorzag ons van waardevolle informatie en heeft een wezenlijke bijdrage geleverd in het nadenken over de te zetten vervolgstappen. Uiteindelijk heeft dat geleid tot een aantal geleidelijke vernieuwingen waarbij de opmaak van deze editie het sluitstuk vormt. Wij zijn blij met het resultaat en zullen de vormgeving ervan binnenkort ook doorvoeren in onder andere de GIN-site. Voor 2014 staat een aantal forse wijzigingen in de GIN-website gepland. Zoals toegelicht op de ALV willen we een aantal belangrijke veranderingen doorvoeren. Het doel is een dynamische omgeving, waarin de afstemming tussen website, Linkedln en andere beschikbare kanalen geoptimaliseerd is. Dit betreft naast vormgeving uiteraard ook afstemming op het gebied van inhoud. Het komt de laatste tijd nogal eens voor dat er meer over een onderwerp is te zeggen. Dan is het mooi om in het verlengde van de bijdrage in Geo-lnfo aanvullende informatie kwijt te kunnen op onze GIN-site. Dat moet samen met het Linkedln kanaal een levendige community worden. Waar voor ieder wat te halen en te brengen is. Meer aandacht voor thema's in alle uitingen, meer samenhang. In deze editie is er weer een brede aandacht voor de ontwikkelingen in ons vakgebied. Een paar scherpe columns, uitleg over het gebruik van de AAN-percelen bij de opbouw van de BGT, verslagen uit het kartografïsch werkveld, informatie over webrichtlijnen, generalisatievraagstukken en nog veel meer interessante bijdragen. De redactie van GIN wenst alle lezers van Geo-lnfo veel leesplezier, goede kerstdagen en een voorspoedig 2014! Roelof Keppel Meer informatie over MIJNGIN en hoe daar gegevens aan te vullen en te verbeteren vindt u door in te loggen op www.geo-info.nl. 2013-10 I Geo-lnfo

Geo-Info | 2013 | | pagina 3