II Freek Gerrits (landmeter) Heb je je doel bereikt? Wat heb je ervan opgestoken? Wat ga je ermee doen? freek.gerrits@kadaster.nl Dave Bruyning (landmeter) Wat heb je ervan opgestoken? Wat ga je ermee doen? Paula Dijkstra (Kadaster International, I Young Surveyors Network) Heb je je doel bereikt? Wat heb je ervan opgestoken? Wat ga je ermee doen? Menno Kreeftenberg (project medewerker Voorlopige Grenzen) Heb je je doel bereikt? Wat heb je ervan opgestoken? Wat ga je ermee doen? menno.kreeftenberg@kadaster.nl 2014-1 I Geo-Info 43 Wat was je doel? Het doel was kennis delen met onze col lega's buiten Nederland. Dat doel is naar mijn mening meer dan bereikt. Ik heb veel kunnen netwerken en buitenlandse collega's ontmoet. Veel ervaringen gehoord van collega landmeters. Geleerd wat de FIG en de CLGE inhoudt, en wat zij doen. Nieuwe ontwikkelingen gehoord en gezien. Ook veel over internationale projecten en één daarvan BlueParking, gaat hoop ik zo snel mogelijk hier opgepakt worden. Naar aanleiding van dit congres gaan een collega landmeter en ik op een school onze buitenlandse ervaringen vertellen. Ookhoop ik een bijdrage te kunnen leveren aan het BlueParking project in Nederland. Wat was je doel? Kennis uitwisselen met collega's en kijken of zij het anders doen dan wij. Heb je je doel bereikt? We hebben heel wat geleerd en we zijn allemaal enorm geïnspireerd door onze collega's. Dus het doel is bereikt. Dit was een leerzame conferentie we heb ben heel veel geleerd van onze buiten landse collega's. We gaan proberen om zoveel mogelijk onze kennis en expertise die we hebben opgedaan te delen. dave.bruyning@kadaster.nl Wat was je doel? Na de succesvolle meeting in Rome was het mijn doel om de ie meeting voor Europa te organiseren met Europese collega's. Het doel is zeker bereikt. Met meer deel nemers dan verwacht. Er waren interes sante sprekers en succesvolle introducties van nieuwe presentatiestijlen tijdens de sessies. Veel over het Europese netwerk, het orga niseren van een evenement en het inhou delijk vormgeven van het programma. Daarnaast was het ook een spannende ervaring om de deelnemers twee dagen door het programma te begeleiden. De komende jaren zal ik samen met Eva-Maria Unger uit Oostenrijk het Young Surveyors Network wereldwijd verder vormgeven en uitbouwen en de brug slaan tussen de jongeren en de ervaren experts en managers. paula.dijkstra@kadaster.nl Twitter: @pauladijkstra Résumé Kortom het was een leerzame bijeenkomst waar iedervan de deelnemers veel van heeft geleerd. Daarnaast komen ook diverse acties voorvolgende bijeenkomsten en projecten uit de bijeenkomst voort. De eerste plannen zijn alweer in de maak voor de volgende bijeen komst. Het zou mooi zijn als ook collega's van andere bedrijven in de gelegenheid worden gesteld om aan deze bijeenkomsten deel te nemen. Het Europese netwerk is volop in beweging. Wilje er meer over weten? Neem dan contact op met een van de zes deelnemers. Wat was je doel? Voorlopige Kadastrale Grenzen een inter nationaal podium bieden, maar zeker ook persoonlijke ontwikkeling op het gebied van netwerken, Engelse taalvaardigheid en kennisverbreding. Zeker! Meer dan dat! Ik heb mijn netwerk flink kunnen uitbreiden en een flinke dosis motivatie gekregen. Ook wil ik het project BlueParking in Nederland onder de aandacht brengen. Veel over het vakgebied van Landmeet kunde en aangrenzende vakgebieden. Ook over internationale organen in de geodesie als FIG en CLGE. Daarnaast is me opgevallen dat het Kadaster in relatie tot andere landen innovatief bezig is! Interne kennisdeling, opgedane ken nis gebruiken voor zelfontwikkeling, maar bovendien; MEER CONFERENTIES BIJWONEN!

Geo-Info | 2014 | | pagina 45