«TTOPCOIX Team Leader Support Nederland (M/V) De uitdaging: Wij verwachten: Wij bieden: Sinds de oprichting in 1932 heeft Topcon zich ontwikkelt tot een wereldspeler op het terrein van plaatsbepalingssystemen. Topcon levert hoog nauwkeurige technologische oplossingen voor de geodesie- en bouw infra wereld. Uit haar missie om in technische ontwikkelingen in haar industrie leidend te zijn volgde al vele zeer opzienbarende innovaties. Ook in Europa kent Topcon een uitgebreid distributie netwerk dat haar systemen naar onze zeer uiteenlopende afnemers groepen verzorgt. Zo leveren wij onder andere aan grondverzet- en wegenbouwbedrijven, overheden en ingenieursbureaus, onderwijs instellingen en aannemers in de utiliteits- en woningbouw. In Nederland is onze vestiging in Bunschoten met een team van 20 mensen verantwoordelijk voor de verkoop, marketing en technische ondersteuning van het Topcon programma. Daarin neemt de support afdeling een belangrijke plaats in. Zij bemant de helpdesk en verzorgt trainingen en opleidingen voor onze gebruikers. Om onze leidende positie in Nederland verder uit te bouwen zijn wij op zoek naar een energieke Je bent verantwoordelijk voor het functioneren en het optimaliseren van ons supportteam, dat uit 3 FTE bestaat. Naast het zelf kunnen verlenen van support en het be mannen van de helpdesk, ga je met name aan de gang in het verder professionaliseren van onze opleidingsagenda onder de naam Topcon University. Daarbij zul je ook zelf regelmatig trainingen en opleidingen gaan verzorgen. Je rapporteert aan de Operations Manager Benelux. HBO werk- en denkniveau in een bij voorkeur techni sche richting (geodesie, civiele techniek, bouwkunde, enz.) met commerciële affiniteit. Een sterke persoon lijkheid met ervaring in het leidinggeven coachen van een team. Je hebt uitstekende communicatieve vaardigheden en be heerst de Engelse taal in woord en geschrift, je bent flexibel, kan goed samenwerken en toont initiatief. Ervaring met ERP systemen als SAP en CRM SalesForce zijn een plus. Tot slot ben je bereid tot regelmatig reizen binnen de Benelux. Een veelzijdige uitdaging in een internationaal georiën teerde omgeving. Jouw inbreng wordt in overeenstem ming met het takenpakket gewaardeerd. Je komt te werken in een gezonde onderneming met een prettige en informele werksfeer waarbij collegialiteit hoog in het vaandel staat. Meer informatie over Topcon vind je op onze website: www.to pco n so kkian I Indien je geïnteresseerd bent om bij deze wereldspeler op het gebied van positioning oplossingen te komen werken, kun je direct solliciteren via https://topconeurope.heeft-vacatures.nl/ Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Geo-Info | 2015 | | pagina 2