TOPCOI\ National Account Manager Geodesie VELDE COMMERCIEEL Topcon heeft meer dan 80 jaar ervaring in de ontwikkeling, productie en distributie van hoogwaardige optische instrumenten, lasers, GNSS Systemen en machinebesturingen. Topcon is een mondiale topspeler en verkoopt een breed assortiment hoog technologische precisie producten voor de bouw, infra en landmeetkunde. De organisatie is ambitieus en heeft voor de aankomende jaren een uitgesproken groeistrategie. Mede om hier gestalte aan te geven zijn wij op zoek naar een ondernemende en daadkrachtige: Je bent verantwoordelijk voor de verkoop van innovatieve meetinstrumenten en -systemen in heel Nederland. De focus ligt hierbij met name op toonaangevende ingenieursbureaus en (semi) overheid. Dankzij jouw product/markt kennis ben je in staat om op meerdere niveaus de juiste gesprekspartner te zijn en te overtuigen op toegevoegde waarde en kwaliteit. De ontwikkelingen in de markt houd je nauwlettend in de gaten en je weet deze te vertalen naar kansen en opdrachten. Je bent een relatiebeheerder pur sang met oog voor new business en acquisitie. Je werkt voornamelijk vanuit huis en rapporteert direct aan de Sales Manager. De ideale kandidaat: Hbo werk en denkniveau, resultaat- en doelgericht Ruime commerciële buitendienstervaring met aantoonbaar resultaat Affiniteit met landmeetkunde/bouw door opleiding of ervaring Proactief, commercieel gedreven, teamspeler Topcon heeft veel te bieden! Breed assortiment hoog kwalitatieve producten Ruimte voor ondernemerschap Korte communicatielijnen, no-nonsense mentaliteit Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden Interesse? Ga dan naar www.velde.nl. Meer informatie (TPSK151)? Neem dan contact op met Umut Erdogan of Geert Scheepers, tel. 088 607 01 00. Kijk ook www.topconpositioning.nl People Personality Perfect Fit

Geo-Info | 2015 | | pagina 2