G¥N Vacature community-manager Geo-Informatie Nederland Te bereiken doelen: Taken community-manager 2016-1 I Geo-Info 33 Geo-Informatie Nederland De vereniging Geo-Informatie Nederland is op zoek naar een community-manager. Eigenlijk: een verbinder en aanjager. Door de veranderde omstandigheden binnen en buiten onze vereniging heeft het bestuur besloten om een manager aan te stellen om marketing en communicatie te coördineren binnen GIN. Het bestuur vindt deze functie essentieel voor de continuïteit van de vereniging en om die reden door een professionele kracht dient te worden uitgevoerd. GIN zoekt een gekwalificeerde kandidaat, met aantoonbare ervaring op het gebied van community- management en kennis van de wereld van GIN. Gedacht wordt aan taakuitvoering van ca. i dag per week gedurende i jaar. Kortom: ca. 400 uur. Het bestuur van GIN stelt hiervoor een budget van max. 2oke beschikbaar. Een betere communicatie met en tussen onze leden; Een aantoonbaar betere zichtbaarheid van GIN; Op slimme wijze voordelen voor onze leden bedenken en invoeren; Deze kandidaat werkt continu aan verbetering in persoonlijke aandacht voor onze leden, uiteraard op een open en transparante wijze; Samenwerking met overheid, bedrijfsleven en onderwijs heeft voortdurend de aandacht, GIN wil hierin een verbindendefactor zijn; Ook internationaal wil GIN haar positie duidelijker profileren. De community-manager is verantwoordelijk voor de positionering van de online community, legt daarbinnen de juiste verbindingen en jaagt de community aan. Daarnaast verwachten wij van de community-manager dat deze een adviserende rol heeft richting het bestuur. De community- manager werkt als verbinder, coördineert vragen vanuit onze leden, beantwoordt deze, houdt overzicht over de belangrijke issues die spelen in de community en jaagt deze aan. Daarnaast verwachten we van de community-manager dat deze de (technische) mogelijkheden van de community deelt met onze leden d.m.v. het geven van workshops en het geven van toelichting op de werking van de community tijdens de regiobijeenkomsten. Dit uit zich in een duidelijke en zichtbare rol van onze community-manager door leveren van content en moderatie. Blogposts, live chats, nieuws, advies, discussies rondom thema's, bijeenkomsten in allerlei vormen, competities, opdrachten, interviews, filmpjes en andere media. De community-manager benut alle denkbare mogelijkheden die ingezet kunnen worden om onze leden actief te betrekken bij de vereniging van de toekomst. Wij verwachten dat de sollicitant, als onderdeel van de sollicitatie, hiervoor een jaarplan in hoofdlijnen opstelt. Dit plan zal onderdeel uitmaken voor de beoordeling van de geschiktheid van de kandidaat. Hierin zullen eveneens de haalbaarheid en uitvoerbaarheid van het plan worden beoordeeld. Bij de sollicitatiebrief dient u naast het stappenplan op hoofdlijnen uw persoonlijke motivatie aan te geven. Tevens verwachten wij dat u beschikt over een uitgebreid netwerk in het geo-werkveld. Een aantal kandidaten zal worden geselecteerd voor een sollicitatiegesprek. Wanneer de keuze op u valt, zult u door het bestuur voor een periode van maximaal i jaar worden aangesteld als community-manager. U kunt uw sollicitatiebrief uiterlijk vrijdag 04 maart 2016 met stappenplan en persoonlijke motivatie richten aan r.keppel@geo-info.nl en h.ensink@geo-info.nl.

Geo-Info | 2016 | | pagina 35