Week 2020 naar Amsterdam! 2016-3 I Geo-Info 21 Re-Start na verwoestende aardbevingen in Christchurch. BID Working Week 2020 verdedigen.(foto Roosmarijn Haring) Als onderdeel van de agenda mocht Nederland om 16.00 uur haar aanbieding presenteren tijdens de vergadering. Chrit Lemmen beet, met zijn Internationale ervaring en belangrijke inbreng binnen FIG, het spits af. Met een zeer professionele film werd de presentatie geopend. Chrit ging er volledig voor en bracht op een zeer inspirerende manier onze inbreng onder de aandacht. Na Chrit werd de presen tatie overgenomen door Dorine Burmanje van het Kadaster. Dorine gaf op een overtuigende wijze de presentatie een vervolg, waarna het woord was aan Liza Groenendijk van ITC die de voordelen van Amsterdam op een puike manier weergaf. Last but not least was het woord aan Paula Dijkstra die namens GIN het woord nam en ons daarmee op energieke wijze op de kaart zette. Een mooie en indruk achterlatende presentatie vanuit de Nederlandse delegatie! Team in 'IAMsterdam'stand. Hierna was het woord aan Zwitserland, die op een introverte manier haar presentatie liet verzor gen door haar afgevaardigde. Het voordeel (dach ten wij) van Zwitserland was dat zij reeds twee keer eerder hadden verloren en - daarvan wijzer geworden - veel lobbywerk hadden gepleegd achter de schermen. Een geduchte tegenstander die wij vooraf niet moesten onderschatten. Op de beursvloer hadden wij vanuit GIN een stand ingericht met als achtergrond 'I AMster dam' Zo konden passanten zich alvast in Amsterdam wanen en een selfie nemen bij dit inmiddels beroemde logo van Amsterdam. In de stand moesten wij stemmen zien te vergaren en trokken wij veel deelnemende landen naar ons toe. Met mooie oranje tulpjes werden de deelnemers bestickerd om zo hun betrokken heid en onze zichtbaarheid te tonen. Tevens hadden wij sleutelhangers met klompjes die gre tig aftrek vonden en een collectors item werden voor velen. Deze waren op zeker moment niet meer aan te slepen. Roosmarijn kwam op het idee om dagelijks een bepaalde hoeveelheid uit te delen anders waren wij er binnen drie dagen doorheen geweest. Ook hadden wij verschil lende Hollandse ansichtkaarten waarmee een gratis entreekaart voor de FIG-2020 in Amster dam of zelfs Interlaken gewonnen kon worden! Ook hiervoor was veel interesse. Al met al een goede marketing communicatie om zo de nodige stemmen te vergaren. Alle teamleden gingen er vol tegenaan want wij zouden en moesten winnen. Erg indrukkend was de onder- linge samenwerking, terwijl de meesten elkaar (nog) niet kenden. Op dinsdag werd door ons een Holland-house georganiseerd en werden alle deelnemers uitgenodigd. Het restaurant werd opgesierd door Nederlandse vlaggen en slingers. De start was om 17.00 uur en het openingswoord werd gedaan door Peter Hoogwerf. Het restaurant was afgeladen vol en er werd door een ieder wederom gelobbyd om de vereiste stemmen binnen te halen. In de hierop volgende dagen werd onze stand goed bezet en hadden wij veel belangstelling uit vele landen. Veel teamleden moesten een presentatie verzorgen, omdat zij deel uitmaak-

Geo-Info | 2016 | | pagina 23