Vacature Coördinator Themagroepen Geo-Informatie Nederland irtlM Bestuursfunctie Coördinator Themagroepen: Gewenst profiel Condities Wat krijg je er voor terug? Procedure 2016-5 I Geo-Info 25 Geo-Informatie Nederland Geo-Informatie Nederland zoekt een geschikte kandidaat voor de functie van Coördinator Themagroepen binnen het bestuur van Geo Informatie Nederland (GIN). GIN kent diverse groepen op een bepaald thema. Daarnaast worden er per regio activiteiten georganiseerd. De verbinding met het bestuur en met alle groepen is de belangrijkste taak van de Coördinator Themagroepen. De Coördinator zorgt voor agendering van de Themagroepen op de bestuursagenda; De Coördinator stimuleert de Themagroepen in het organiseren van bijeenkomsten, evenementen, presentaties en voordrachten; De Coördinator stemt de agenda's tussen de Themagroepen onderling af en met overige GIN-activiteiten; De Coördinator ondersteunt de Themagroepen bij de promotie van de georganiseerde bijeenkomsten, evenementen, presentaties en voordrachten; De Coördinator ondersteunt de Themagroepen in het zoeken naar actieve GIN-leden voor deze Themagroepen; De Coördinator is de linking pin voor de contacten en samenwerking met en tussen Themagroepen. Lid van GIN of bereid dat te worden. Ervaring met het stimuleren van mensen is een pré. Actieve belangstelling voor het verder ontwikkelen van GIN. Een 'doener'. Kennis van en ervaring met verenigingswerk is een pré. Bereid om een eigen rol te vervullen in het bestuur en actief bij te dragen aan de teamontwikkeling. Aan een bestuursfunctie is geen vergoeding verbonden. Er is een onkostenregeling voor reis- en verblijfkosten. De functie wordt voor een periode van ten minste vier (4) jaar vervuld. Wij zoeken iemand die zich ten minste 2 dagen (vier dagdelen) per maand kan vrij maken voor de uitoefening van zijn/ haar bestuursfunctie. Inzicht in de GIN community Plezierige werkomgeving Personen die geïnteresseerd zijn in deze bestuursfunctie worden verzocht zich te kandideren. Ook kunnen GIN-leden het bestuur attenderen op mogelijke kandidaten. Kandidaatstellingen dienen voor 1 november 2016 schriftelijk bij het bestuur van GIN te worden ingediend. Dit kan per e-mail aan info@geo-info.nl. Het bestuur beoordeelt de binnengekomen aanmeldingen en zal deze in de periode van 02 t/m 15 november beoordelen. Geschikt geachte kandidaten zullen worden uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek. Het bestuur doet statutair een bindende voordracht aan de Algemene Leden Vergadering die gehouden wordt tijdens de GeoBuzz 2016. Tijdens deze ALV kunnen ook nog tegenkandidaten aangemeld worden. De ALV beslist over de voordracht(en). Voor meer informatie kunt u terecht bij de secretaris Mark Verlaat (m.verlaat@geo-info.nl of 06-23544653).

Geo-Info | 2016 | | pagina 27