Nieuwe DHC-voorzitter Voorstellen nieuwe bestuursleden Personalia 36 1 Geo-Info 1 2016-6 Roel Nicolai. Op 29 november 2016 koos het Algemeen Bestuur van de stichting De Hollandse Cirkel dr.ir. Roel Nicolai (1953) als opvolger voor voorzitter prof.dr.ir. Martien Molenaar. Hij studeerde van 1971-1978 geode sie en was tot voor kort werkzaam als 'principal geodesist' bij Shell. Aan zijn promotie over de herkomst van portolaankaarten is aandacht besteed in Geo-Info nr. 3, 2014. Tony Campbell en J.A. Gasper reageerden in het Belgische tijdschrift Maps in history van september 2015 op pag. 20-27 royaal op het proefschrift van dr.ir. Roel Nicolai. Nieuws is ook dat dit nummer nu leesbaar is op internet (www.bimcc.org/uploads/newsletters/nl53.pdf). Dag GIN! Mijn naam is Karolina van Schrojen- stein Lantman - Orlinska. Oorspronkelijk kom ik uit Polen en daar woont ook mijn hele familie. In Nederland woon ik al bijna tien jaar samen met mijn man en twee kinderen. Ik ben GIS professional Ik heb een achtergrond in ruimtelijke plan ning (MSc uit Polen) en GIS (MSc Utrecht - GIMA). Na mijn stage die ik in Polen liep, heb ik besloten om in het buitenland te gaan werken. Zo ben ik ook bij (toen nog) Gront- mij begonnen. Eerst als GIS-programmeur, daarna als webGIS implementatie adviseur en later als een projectleider met commerci- ele taken. Op dit moment ben ik werkzaam bij MUG Ingenieursbureau als projectleider GIS. Wil je meer weten, kijk op LinkedIn. Ik ben internetondernemer Naast vaste dienst heb ik ook eigen internet onderneming. Ik heb een aantal websites die zijn bedoeld voor (aanstaande) ouders. Via deze route heb ik veel geleerd over inter- netmarketing, SEO, social media, PR, podcasts, webinars en andere digital delights. Ik hoop dat deze kennis goed van pas komt in mijn functie bij GIN. Ik ben een goed georganiseerde doener Aan een half woord heb ik genoeg om al in startblokken te staan. Dit wil niet zeggen dat ik chaotisch en slecht georganiseerd ben. Ik werk altijd met een plan, To Do's, deadlines en expliciete afspraken. GTD en Evernote zijn mijn geheime wapen voor zowel zakelijk als privé. Wanneer ik tijdens een gesprek iets op m'n smartphone typ ben ik niet aan het Whats- Appen maar maak ik een ToDo! En verder Ik ben gek op creatieve fotografie. Portretten, landschapen en macro's maak ik het meest. Op mijn website orlinska.com kan je mijn foto grafische avonturen en ontwikkeling volgen. Deze hobby zet ik ook in voor GIN! Tijdens de laatste GeoBuzz heb ik onze JongGIN-studen- ten gefotografeerd tijdens de studentendag. Ik kijk er ontzettend naar uit om aan de slag te gaan als coördinator themagroepen. Wil je alvast in contact komen of gewoon "hoi" zeggen? Stuur mij een LinkedIn-uitnodiging of een tweet @orlinska! Karolina van Schrojenstein Lantman - Orlinska Mijn naam is André van Dijk en ik ben op 23 november tijdens de ledenvergadering van GIN op de GeoBuzz benoemd als secretaris. Ik volg Mark Verlaat op, die ik van harte wil bedanken voor zijn inzet als secretaris. Ik ben geboren in 1953 Hanzestad Kampen. In 1978 ben ik getrouwd met Adrie en wij hebben drie kinderen en inmiddels acht kleinkinderen. Naast mijn werk ben ik actief in kerk en politiek. Mijn hobby is het lange afstand wandelen. Inmiddels heb ik 19 keer de Nijmeegse Vierdaagse uitgelopen. Mijn landmeetkundige opleiding heb ik gevolgd aan HTS voor de Bouwkunde aan de Vondellaan in Utrecht. Ik ben ruim veertig jaar actief binnen de gemeentelijke overheid. De eerste jaren als landmeetkundige in de gemeenten Zeist, Renkum en Beuningen. Daarna in Barneveld en Harderwijk als mana ger van verschillende afdelingen, variërend van Geo-Informatie, Grondzaken, Vastgoed Infrastructuur, Bestuursondersteuning, Perso neel en Organisatie, Financiën, Communicatie tot Welzijn Onderwijs. Ik hoop per januari 2017 met pensioen te gaan. Om niet achter de geraniums te verdwijnen, wil ik actief blijven in een mix van vrijwilligerswerk en betaald werk. Ik heb daarvoor mijn bureau André van Dijk Interim Management opgericht, waarbij ik mij vooral richt op de lokale over heden (gemeenten). Naast het al bestaande vrijwilligerswerk ben ik dus nu ook secretaris van GIN geworden. Ik heb er zin in om ook op deze wijze een steentje bij te dragen. Een functie die ik in ook in de negentiger jaren van de vorige eeuw bij de (voorganger van GIN) de Stichting Geodesia heb vervuld. Eén van mijn doelstellingen is om naast het werk als secretaris de gemeenten meer te betrekken bij het werk van onze GIN. Tevens hoop ik een bijdrage te kunnen leveren aan de instroom van nieuwe leden en de ver eniging op een goede manier te positioneren. André van Dijk Karolina van Schrojen stein Lantman - Orlinska André van Dijk in de prachtige

Geo-Info | 2016 | | pagina 38