Landmeetkundige voor de buitendienst Gemeente Utrecht Dit is het werk Taak van het onderdeel 2016-6 1 Geo-Info 43 vacature Werk/denkniveau: MBO of HBO Uren: 36 uur Vakgebied: Automatisering/ICT; Functiecategorie: Uitvoerend/ondersteunend; Werkervaring: 3-5 jaar werkervaring; Aanstelling: Tijdelijk; Klus; Periode en ingangsdatum 1-1-2017 - 1-1-2019 Je verricht landmeetkundige metingen (met dg DIALOG BGT) en laat uitzetwerkzaamheden ten behoeve van de inrichting en uitbreiding van de stad onder regie uitvoeren. Op die manier kom je het resultaat van je werk letterlijk op straat tegen. Verder analyseer je de geometrische gegevens en verwerk je ze in het geautomatiseerd systeem waarvan de gegevens bruikbaar zijn in de Basisregistratie Grootschalige Topografie. Je houdt je bezig met invoering, muteren en controleren van gegevens in de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG). En je werkt nauw samen met aannemers, opzichters en leveranciers van gegevens. Plek in de organisatie Als Landmeter ben je werkzaam binnen het cluster Kernvoorzieningen (KV), wat onderdeel uitmaakt van de afdeling Informatievoorzieningen (IV). Informatievoorzieningen is onderdeel van het organisatie onderdeel Interne Bedrijven (IB) binnen de gemeente Utrecht. Je maakt deel uit van een team Gegevensbeheerders die mutaties inwinnen en verwerken in de geo-gerelateerde basisregistraties. Jouw vak oefen je uit vanuit ons Stadskantoor, pal naast station Utrecht Centraal. Dit moderne Stadskantoor is gericht op ontmoeten, kennis delen en flexibel werken voor jou en je 4.000 collega's. Samen maken we ons hard voor de stad. De interne bedrijven verzorgen de bedrijfsvoering gemeentebreed voor bestuur en concern. Ze faciliteren het primaire proces van de gemeente dan in de ontwikkelorganisatie (OO) en uitvoeringsorganisatie (OB) en ze faciliteren de bestuurs- en concernstaf (BCS). Ze leveren diensten op het gebied van onderzoek, informatievoorzieningen, inkoop, communicatie, automatisering, facilitair, huisvesting, financiën, juridische zaken, projectmanagement en HRM. Dit breng je mee Je bent een specialist op je vakgebied en hebt een afgeronde mbo- of hbo-opleiding op het gebied van de landmeetkunde. Daarnaast ben je bekend met en heb je ervaring op het gebied van de geautomatiseerde inwinning en verwerking van geometrische en administratieve gegevens. De voorschriften ten aanzien van gemeentelijke Basisregistraties BAG en BGT zijn je bekend, evenals kadastrale gegevens en voorschriften. Ben je een teamspeler en sta je stevig in je schoenen. Daarnaast ben je zelfstandig en communicatief vaardig. Niet het type dat op opdrachten wacht, maar iemand die proactief en nieuwsgierig aan de slag gaat. Online solliciteren meer informatie Interesse in deze functie? Solliciteer dan direct online of neem voor meer informatie contact op met: Ben van Dongen, tel.: 030-286 46 07 of Matchpunt, tel. 030-286 11 75.

Geo-Info | 2016 | | pagina 45