Bestuursfunctie lid Algemeen Bestuur, verantwoordelijk voor Onderwijs en Onderzoek G*N Omdat het huidige bestuurslid verantwoordelijk voor Onderwijs en Onderzoek zijn twee termijnen heeft vervuld is het bestuur van Geo-Informatie Nederland (GIN) op zoek naar een kandidaat voor deze functie. Een aantal eigenschappen en vaardigheden worden hieronder beschreven die relevant zijn voor het bekleden van de betreffende functie. 60 Geo-Info I 2017-2 vacature Het bestuurslid onderhoudt namens GIN de contacten met onderwijs en onderzoeksinstellingen. Is bij voorkeur werkend in het vakgebied Geo-Informatie, waarbij onderwijs en onderzoek van belang zijn. Wat u moet hebben: reeds beschikken over netwerk op het gebied van onderwijs en onderzoek in Nederland en zo mogelijk ook internationaal. En bereid zijn dit verder uit te bouwen. Goede contactuele eigenschappen. Taken/verantwoordelijkheden: Bijdrage aan bestuur en community; Leiden themagroep Onderwijs en Onderzoek; Bijdrage aan het organiseren van congressen en beurzen. Competenties Om in aanmerking te komen voor deze functie heeft u overzicht, kunt u zelfstandig werken en bent u communicatief vaardig. U dient te beschikken over cijfermatig inzicht, accuratesse en integriteit. Daarnaast beschikt u over managementervaring en bent u een enthousiaste teamplayer. Wat bieden we? Vrijwilligerswerk kost tijd, maar onze ervaring is dat dit zinvolle tijd is waar u ook veel voor terugkrijgt. Denk hierbij aan contacten met actieve leden, andere vakdeskundigen en contacten buiten GIN. Een bestuursfunctie prikkelt bovendien uw denkraam en levert (bestuurs)ervaring op wat ook buiten de vereniging van pas kan komen. Gewenst profiel Lid van Geo-Informatie Nederland. Actieve belangstelling voor het verder ontwikkelen van GIN. Kennis van en ervaring met verenigingswerk is een pré. Bereid om een stevige rol te vervullen in het bestuur en actief bij te dragen aan de teamontwikkeling. Condities Aan de bestuursfunctie is geen vergoeding verbonden. Er is een onkostenregeling voor reis- en verblijfkosten. De functie wordt voor een periode van ten minste vier (4) jaar vervuld. Wij zoeken iemand die zich ten minste 3 a 4 dagdelen per maand vrij kan en wil maken voor de uitoefening van deze bestuursfunctie. Procedure GIN leden die geïnteresseerd zijn in deze bestuursfunctie worden verzocht zich te kandideren. Ook kunnen GIN leden het bestuur attenderen op mogelijke kandidaten. Kandidaatstellingen dienen voor 1 mei 2017 schriftelijk bij het bestuur van GIN te worden ingediend. Dit kan per e-mail aan: info@geo-info.nl. Het bestuur is zelf ook actief op zoek naar kandidaten. Voor meer informatie kunt u terecht bij de Marien de Bakker (m.debakker@geo-info.nl). Kandidaten worden uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek. Daarna zal er een voordracht gedaan worden aan het bestuur. Geo-lnformatie Nederland

Geo-Info | 2017 | | pagina 62