Uitbreiding van lesbox met van provincie Gelderland Namens SAGEO namen Symen Timmermans (ROC Friese Poort) en Diederick Magré (Stichting Arbeidsmarkt GEO) op 18 november 2016 de landmeetkundige apparatuur in ontvangst van Martijn Roerdink (provincie Gelderland, afdeling GEO) op het provinciehuis in Arnhem. Deze apparatuur werd door de provincie ter beschikking gesteld ten behoeve van de lesbox. 20 Geo-Info I 2017-3 Door Diederick Magré Vandaag ga ik samen met Symen Timmer mans (ROC Friese Poort) naar Arnhem om landmeetkundige apparatuur in ontvangst te nemen die beschikbaar is gesteld door de provincie Gelderland. We hebben afgespro ken voor de ingang van het kantoor van het Kadaster in Apeldoorn. Helaas is Symen er niet overvolle raadszaal voor waar de raadsvergade ring plaatsvindt en de overdracht op de agenda staat. We zullen worden gevraagd buiten de raadszaal te wachten en plaats te nemen op de houden banken langs de muur. Niet erg comfortabel, maar we kunnen in ieder geval zitten. We krijgen een geurige kop koffie aange- Ondertekening van de overdracht. op het afgesproken tijdstip en stuur ik hem een sms-je om te vragen of hij Apeldoorn al bereikt heeft. Ik krijg gelijk een sms-je terug met de mededeling dat hij op mij staat te wachten in een parkeerhaven iets verderop in de straat. Buiten mijn zicht. Ach, positionering We staan dus beiden op elkaar te wach ten. Het is maar goed dat we binnenkort de apparatuur hebben! Voorstelling We gaan op weg naar Arnhem en maken tijdens de reis kennis met elkaar want dat is nog niet eerder gebeurd (anders dan voorafgaand telefonisch contact). Naarmate we dichter bij Arnhem komen, stijgt de spanning. Ik heb aangeboden om foto's te maken en te filmen en heb dus een filmcamera, fotocamera en een statief meegenomen. Omdat ik nog niet eerder bij zo'n overdracht aanwezig ben geweest, heb ik me al wel een voorstelling gemaakt van hoe de overdracht plaats zal vinden. Ik stel me een Het overdrachtsdocument.

Geo-Info | 2017 | | pagina 22