De Geo Prestige Award Welke geo-professional, start-up en organisatie zetten volgens jou topprestaties neer? Op zoek naar de beste geo-pro's van 2017 De Geo Prestige Award is dé verkiezing waar je als geo- professional, geo-startup en geo- organisatie aan mee wilt doen. Deze zoektocht naar de beste Nederlandse geo-pro's van 2017 is door GIN in het leven geroepen om vakmensen te eren en te waarderen, om innovatie te stimuleren en om de volgende generatie aan het geo- domein te binden. Geo-professional Geo-startup Geo-organisatie Jury Geo Prestige Award 2017-3 I Geo-Info 7 Door Roosmarijn Haring Iedereen die enthousiast bezig is met geo-informatie mag zich kandideren in de categorie geo-professional. Het maakt dus niet uit of je gebruiker bent van geo-informatie of specialist bent. Een geo-startup is een bedrijf dat jon ger is dan 3 jaar. Wij rekenen hiervoor vanaf het moment van inschrijving bij de Kamer van Koophandel. Hieronder vallen zowel overheid, bedrijfsleven als wetenschap. We maken geen onderscheid in type of grootte, of in profit/non-profit. Van ingenieursbu reau tot zzp'er. Je kan je eigen organisa tie aanmelden, een klant, of elke andere geo-organisatie waarvan je dit jaar onder de indruk bent. De jury van de Geo Prestige Award is voor 2017 op zoek naar toppers in de categorieën geo-professi onal, geo-startup en geo-organisatie. En daarvoor hebben we jou nodig! De uitreiking van de Geo Prestige Award vindt plaats tijdens het GIN Gala aan de vooravond van GeoBuzz. Het GIN Gala is een netwerkevenement voor prominenten in de gouden driehoek van overheid, bedrijfsleven en wetenschap. Stap 1: Hoe nomineer je of word je genomineerd? Via www.geoprestigeaward.com kun je vanaf 4 september iemand voordragen waarvan jij vindt dat hij/zij het verdient om in het zonnetje gezet te worden. Daarnaast kun je natuurlijk ook jezelf of je start-up of organisatie aanmelden! Stap 2: Hoe doe je mee? Om kans te maken op de eervolle titel dien je jezelf ofje organisatie aan te melden en/of een voordracht te accepteren. De referenties die jij verzamelt komen onder je profiel op de website te staan. Deze zijn belangrijk, want die helpen de jury. Stap 3: Hoe word je finalist? Via je eigen Geo Prestige Award-profielpagina kunnen mensen op je stemmen (+1) en kun je referenties (+5) verzamelen waarmee je vervolgens mooie prijzen ontgrendeld. Je eerste doel is het verzamelen van 100 punten. Daarmee plaats je je direct als finalist voor de Geo Prestige Award! Stap 4: Het pitchevent Als finalist mag je gratis je professionele profielfoto laten maken en krijg je van ons een pitchvideo. Deze komt op je profielpagina en helpt je de Geo Prestige Award in de wacht te slepen. Deze video kun je delen met je collega's, relaties en vrienden (via sociale media). Om onze individuele junior, medior en senior leden te representeren hebben we Jessy Faas (Esri), Bettine Baas (Kadaster) en Erik Meerburg (Geo Academie) bereid gevonden in de jury plaats te nemen. De academische sector wordt verte genwoordigd door Kees Jansen (Geo Media Design, Aeres). Vanuit de overheid schuift Heidi van der Vloet (gemeente Eindhoven) aan de jurytafel. Tot slot wordt het bedrijfsleven gerepresenteerd door Tiny Nuiten (Realworld). Vanuit de organisatie is Roosmarijn Haring (Com munity Manager GIN) juryvoorzitter. Stap 5: Beoordeling en nominaties Inzenden kan tot 15 oktober 2017. Daarna zal onze deskundige jury de inzendingen beoordelen en per categorie drie nominaties bekend maken. We hebben een krachtige jury samengesteld die een goede weerspiegeling is van onze achterban. Met die knipoog dat we bewust gezocht hebben naar een goede verdeling tussen mannen en vrouwen. Stap 6: Uitreiking Geo Prestige Award Op maandagavond 20 november 2017 vindt de bekendmaking en uitreiking van de Geo Prestige Award plaats tijdens het spiksplinternieuwe GIN Gala. Dit exclusieve netwerkevenement zal alleen op uitnodiging te bezoeken zijn. De genomineer den ontvangen hiervoor hun toegangsticket! De Geo Prestige Award 2017 wordt georganiseerd door Djamilja Oud (secretaris), Shyama Shanti Kalicharan (coach), Richard Hendriks (acquisiteur), Karolina van Schrojenstein (fotograaf), Mark Verlaat (moderator) en Roosmarijn Haring (voorzitter). Ga jij de uitdaging aan? Volg de verkiezing via #GeoPA17. t De winnende geo-pro's ontvangen naast de prijzen ook een interview gepubliceerd in deze nieuwe rubriek. Een mooie kans om jezelf, je start-up of je organisatie voor te stellen. Roosmarijn Haring is community manager bij GIN. Ze is te bereiken via r.haring@geo-info.nl

Geo-Info | 2017 | | pagina 9