GtN Vacature bestuurssecretaris Geo-Informatie Nederland Taken/verantwoordelijkheden Gewenst profiel Wat bieden wij Condities Procedure 2018-3 I Geo-Info 31 Geü-Jnfórmafrê Nederland Geo-Informatie Nederland (GIN), dé verbindende vereniging voor alle disciplines van GI, voor vakmensen en organisaties binnen de gouden driehoek overheid/bedrijfsleven en onderwijs/wetenschap, zoekt een geschikte kandidaat voor de functie van secretaris binnen het bestuur, die zijn of haar kennis en ervaring op professionele wijze wil delen, communicatief vaardig is, goed kan schrijven en een breed netwerk heeft. Opstellen en bijhouden agenda en besluitenlijst bestuursvergaderingen Contactpersoon verenigingsbureau Afhandelen bestuurscorrespondentie Opstellen jaarverslag Beheren website Verzorgen nieuwsbrief Lid van Geo-Informatie Nederland of bereid dat te worden Ervaring met het stimuleren van mensen is een pré Actieve belangstelling voor het verder ontwikkelen van GIN Een 'doener' Kennis van en ervaring met verenigingswerk is een pré Bereid om een eigen rol te vervullen in het bestuur en actief bij te dragen aan de teamontwikkeling Vrijwilligerswerk kost tijd, maar onze ervaring is dat dit zinvolle tijd is, waar u ook veel voor terugkrijgt. Denk hierbij aan contacten met actieve leden, andere vakdeskundigen en contacten buiten GIN. Een bestuursfunctie prikkelt bovendien uw denkraam en levert (bestuurs)ervaring op, wat ook buiten de vereniging van pas kan komen. Aan een bestuursfunctie is geen vergoeding verbonden Er is een onkostenregeling voor reis- en verblijfkosten De functie wordt voor een periode van ten minste vier (4) jaar vervuld Wij zoeken iemand die zich ten minste 2 dagen (vier dagdelen) per maand kan vrijmaken voor de uitoefening van zijn/haar bestuursfunctie. GIN-leden die geïnteresseerd zijn in deze bestuursfunctie worden verzocht zich kandidaat te stellen. Ook kunnen GING leden het bestuur attenderen op mogelijke kandidaten. Kandidaatstellingen dienen voor 1 juli 2018 schriftelijk bij het bestuur van GIN te worden ingediend. Dit kan per mail aan: info@geo-info.nl. Het bestuur is zelf ook actief op zoek naar kandidaten. Voor meer informatie kunt u terecht bij Peter Hoogwerf, bestuursvoorzitter, via p.hoogwerf@geo-info.nl Kandidaten worden uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek. Daarna besluit het bestuur of een voordracht zal worden gedaan op de eerstvolgende ledenvergadering.

Geo-Info | 2018 | | pagina 33