I Geo-informatiê Nederland Gtftl 2018-4 I Geo-Info 67 12 nevenbijeenkomsten plaats. We hebben ook de organisatie van de beursvloer van het congres professioneel uitbesteed, waardoor het tijdperk van het uitzetten van de stands met een tachymeter definitief ten einde kwam. De inhoud van het congres zelf viel uiteraard onder verantwoordelijkheid van een programmacommissie. Dat het bestuur zelf geen invloed had op de uit te nodigen sprekers was even wennen voor de lobbyende stand houders. De nieuwe opzet leek te werken: voor de Geo-Info Xchange 2009 waren er in totaal 3115 aanmeldingen, waarvan er 2585 unieke deelnemers ook daadwerkelijk kwam opdagen. Het eindoordeel van de 63 standhouders: 7.7. Het waren de getallen die ons moed gaven. Na mijn afscheid vanuit het bestuur als voorzit ter in 2011 heb ik me bewust niet met het reilen en zeilen van de vereniging bemoeit. Je loopt een nieuwe bestuur al snel voor de voeten. De enige uitzondering, naast deze felicitatie: toen de vereniging vroeg om studenten de toegang tot de jaarlijkse bijeenkomst financieel lastig te maken (en daarvoor bedrijven te Bestuurstafel ALV november 2011 met José Broekhuizen (MOS), Marien de Bakker, Jan Willem van Eck en Guido Quik. laten sponsoren) heb ik de voorzitter wel even gebeld. Ik wens zo min mogelijk barrières voor de nieuwe generatie, die dit mooie werkveld zullen verbreden. De voorzitter was het geheel met mij eens. Terugkijkend: een leerzame en mooie tijd met enthousiaste vrijwilligers, die er samen méér van willen maken. Bij mijn afscheid, een Chats JuMl Dur bedoef ii. Dar gaat niet. Het js of de hele (digitale of papieren) GeO'info. of nl*. Wordt het niet eens tijd voor een "alleen digitaal Geo-lofo" lidmaatschap? mant? ik Feet geen gedrukte bladen. En lees sowieso erg selectie!. Ben niet de enige volgens m«j. moet kunnen dus? wat? zou je dat eens aan het bestuur kunnen voorleggen Svp? kookavond met bestuur en partners, was ik het laatste bestuurslid van het 2003 bestuursploeg. Een goed teken van de levensvatbaarheid van een vereniging. - Het '25 jaar GIN'- feestje zet ik alvast in mijn agenda. Jan Willem van Eck is werkzaam bij Esri Nederland, verantwoor delijk voor de relatie met het onderwijs en onderzoek. Bij Geo- Business Nederland is hij actief als voorzitter van de commissie onderwijs en onderzoek.

Geo-Info | 2018 | | pagina 69