Even voorstellen: nieuwe hoofd nieuwe GIN-bestuursleden Hoofdredacteur Geo-lnfo Personalia Voor de toekomst liggen er nog voldoende communicatieve uitdagingen In dit artikel stellen wij graag een aantal mensen aan u voor: Sytske Postma, Carline Amsing en Tim Brouwer. Sytske Postma is de nieuwe hoofdredacteur van dit blad. Zij neemt het stokje over van Roelof Keppel, die in dit nummer terugblikt op zijn hoofdredacteurschap. Carline Amsing is dit jaar gestart als regiocoördinator bij het GIN-bestuur en Tim Brouwer is sinds eind vorig jaar secretaris van het GIN-bestuur. 12 Geo-Info I 2019-1 Terugblik van oud-hoofdredacteur Roelof Keppel Met veel plezier kijk ik terug op de periode (van bijna acht jaar) dat ik hoofdredacteur ben geweest van ons mooie vakblad Geo-lnfo. Wat me al die tijd verbaasd heeft, is de vrijwel constante stroom van ideeën die uit onze 'community'werden aangeleverd. Ideeën met onderwerpen voor een volgende editie, een projectverslag of het verzoek een reeks over een onderzoeksthema te mogen plaatsen: ideeën genoeg. Heel aardig vond ik het vooral om te zien daterzo'n breed aanbod is: bijdragen vanuit de wetenschap en bijdragen van jong professionals. Een kleurrijk scala van bijdragen die, juist door die veelkleurigheid, de moeite van het lezen waard waren. Van een verslag over de eerste deformatiemeting van een net-toetreder tot de laatste wetenschappelijk onderzoek- inzichten op het gebied van varioscaling, en alles daar tussenin. Het is een boeiende wereld! Ik zal de zaterdagochtenden net voor de publicatieweekgaan missen: veel koffie, een verse proefdruk, de originele artikelen met aantekeningen, nog wat laatste ideeën over de te plaatsen afbeeldingen. Ik had het blad al 4 keer gelezen voor het op de mat viel. Om minder verrast te worden door een tijdelijk forse toestroom, of juist het ontbre ken ervan, hebben we als redactie een tijd geleden bedacht dat het maken van thema nummers ons daarbij behulpzaam kon zijn. Sytske Postma en Roelof Keppel. Zonder nu de voorkeur voor één ervan uit te spreken, kan ik zeggen dat het maken van themanummers ons een hoop extra voor- bereidingswerk per editie heeft opgeleverd.

Geo-Info | 2019 | | pagina 14