at gaat Nederland daar doen? 2019-2 I Geo-Info I 23 Hanoi's Oude Wijk of 36 streets (bron: www.fig.net/ fig20i9). Working Week in Hanoi luidt: 'Geospatial informa tion for a smarter life and environmental resilience'. En met dit thema geeft de organisatie aan dat genoemde uitdagingen niet alleen uiterst relevant zijn in Vietnam, maar ook voor vele burgers en professionals over de hele wereld. De rol van geo-informatie bij het inrichten van een 'slimmer leven' en een grotere weerbaarheid van het milieu worden uitgediept. Dit alles past in de programma's van de Verenigde Naties zoals de duurzame ontwik kelingsdoelen (SDG's) en de New Urban Agenda. Het organiseren van de FIG-werkweek in Hanoi is een geweldige kans voor Vietnam om hun prestaties en vooruitgang op deze gebieden te etaleren, maar ook een perfecte locatie voor professionals over de hele wereld om van elkaar te leren, ideeën uit te wisselen en nieuwe samenwerking te ontwikkelen. Wat gaat Nederland doen? Nederland zal met zo'n 20 geo-professionals vertegenwoordigd zijn in Hanoi. Bedrijven en universiteiten zijn ruim vertegenwoordigd om hun producten aan de man te brengen en hun kennis te delen. GIN, Kadaster, ICT en medeorganisatoren van FIG2020 hebben een sterke afvaardiging met een aantal sprekers en FIG-commissieleden. In totaal zijn er 24 pre sentaties en sessies waar Nederlandse collega's aan hebben bijgedragen. Een aantal leden van het FIG2020 organisatieteam gaat speciaal mee om de promotie van FIG Working Week in Nederland stevig neer te zetten. FIG2020 heeft een eigen stand op de confe rentie die permanent bemenst zal worden met Nederlandse conferentiedeelnemers. Bezoe kers van de stand kunnen hun interesse tonen, vernieuwende ideeën opperen, potentiele sponsor worden of alvast een stand reserveren voor het congres in Amsterdam. Ook op diverse andere manieren zal FIG2020 onder de aandacht gebracht worden in Hanoi. Zo zullen sprekers hun verhaal afsluiten met een oproep om in Amsterdam deel te nemen. Tijdens de General Assembly nemen we de gele genheid om uitgebreid reclame te maken voor de conferentie. Ten slotte is er een zogenoemde Rik Wouters is teamleider promotie bij FIG2020. Hij is bereikbaar via rik.wouters@kadaster.nl 'farewell lunch' die door het Nederlandse team wordt georganiseerd. We verwachten zo'n 350 gasten en allen zullen worden toegesproken door de Nederlandse ambassadeur. Behalve een Vietnamese lunch serveren we typisch Hollandse hapjes, zorgen we natuurlijk voor een Heineken- biertap en dat uiteraard in een rood-wit-blauw gekleurde setting. Beurs en sponsoring De Working Week in Amsterdam komt snel naderbij. Binnenkort is met een groot aantal geïn teresseerde bedrijven een aftrap voorzien: we zijn dan nog 365 dagen verwijderd van de openings dag van onze eigen Working Week. De FIG- conferentie 2020 wordt georganiseerd in het RAI-congrescentrum; de meest vooraanstaande accommodatie in Nederland met een splinter nieuw hotel als buur. We bieden op deze mooie locatie een uitgebreid scala aan mogelijkheden om bedrijven op de kaart te zetten, te sponsoren of om promotie te maken voor bedrijven. In een volgende bijdrage zullen we uitgebreid ingaan op de mogelijkheden van de beurs tijdens de FIG2020. Ookde sponsoropties zullen worden belicht. Voor informatie raadpleeg de website: www.fig.net/fig2020/sponsorships.htm Venue van FIG2020 in Amsterdam (bron: www.fig.net/fig2020/).

Geo-Info | 2019 | | pagina 25