Doe mee met de GIN- kartografiewedstrijd Stuur je mooiste kaart in ter gelegenheid van het Geo-Info-themanummer 'Kartografie' en win een prijs. Je doet mee in de categorie 'Student' of 'Professional'. De (maximaal 10) genomineerde kaarten worden afgedrukt in het themanummer, dat in oktober 2019 verschijnt. De prijsuitreiking vindt plaats op het GIN-gala op 19 november 2019 tijdens de GeoBuzz. Alle inzendingen vormen gezamenlijk een tentoonstelling tijdens de GeoBuzz 2019. 2019-3 I Geo-Info I 19 Wedstrijdregels Stuur je inzending vóór 30 september 2019 in via het online wedstrijdformulier. Iedereen mag meedoen, met uitzondering van dejury. We beoordelen slechts een inzending per deelnemer. Je mag elke (combinatie van) software gebruiken. Je geeft GIN het gebruiksrecht voor plaatsing in het themanummer, voor opname in de tentoonstel ling en voor ander gebruik in de context van deze kartografiewedstrijd Je voegt een lijstje van de software en de bron- gegevens toe met een korte beschrijving van het maakproces. Geef ook de URL voor online kaarten! Geef in max. 3 zinnen aan waarom dit voor jou een mooie kaart is. Je geeft duidelijk aan of je meedingt in de categorie 'Student' of 'Professional'. Voor de categorie 'Student' geefje de naam van je opleiding en de naam van je docent op en diens handtekening. Digitale inzending 2D-drukwerk: PDF-bestand, maximaal A4-formaat; 3D-drukwerk: foto als TIFF-bestand, minimaal 300 dpi; digitaal of online: schermafdruk als TIFF-bestand, minimaal 300 dpi. Beoordelingscriteria (5 punten per criterium) aantrekkelijkheid: kleurgebruik, geometrie, accentu ering, symbologie; ontwerp: logische organisatie, hiërarchie en volg orde van tekst en beeld; effectieve communicatie: begrijpelijk en compact; originaliteit: unieke presentatie; nauwkeurigheid: grammatica, interpunctie en spelling; leesbaarheid: typografie, figuren, tabellen en afbeeldingen; effectief gebruik van geografische informatie: toepasselijk gebruik en presentatie van geografi sche gegevens. Informatie, wedstrijdformulier en inzending: www.geoinformatienederland.nl/over-gin/ kartografiewedstrijd. Beeld: Niene Boeijen, Webmapper.

Geo-Info | 2019 | | pagina 21