GiN Redactielid Geo-Info gezocht Vacatures Het redactielid van Geo-Info: Gewenst profiel: Voorwaarden Wat krijg je ervoor terug? Geïnteresseerd? Geo-lnformatie Nederland Lees jij Geo-Info ook zo graag? Denk en doe dan mee als redactielid en bepaal de inhoud. Voor Geo-Info, het vakblad van Geo-Informatie Nederland, zoeken wij namelijk nieuwe redactieleden. Geo-Info verschijnt zes keer per jaar en informeert leden over actuele ontwikkelingen op het gebied van geo-informatie. Woont zes keer per jaar redactievergaderingen bij. Deze vinden plaats bij MOS, Ambachtsstraat 15 te Nijkerk. Levert een actieve bijdrage aan het vaststellen van de inhoud van het blad. Levert regelmatig zelf bijdragen aan het vakblad. Heeft een netwerk/contacten binnen geo-wereld die eventueel bijdragen kunnen leveren aan het vakblad. Coördineert bijdragen van auteurs waar zij de contacten mee onderhouden. Redigeert de eerste proef van iedere uitgave. Je hebt wat met geo en specifiek iets met kartografie. Je vindt het leuk om actuele ontwikkelingen binnen het geo-werkveld te kennen en deze kennis te delen. Je draagt graag actief bij Geo-Info een kwalitatief goed en lezenswaardig blad te maken. Ervaring en/of affiniteit met schrijven is een pré. Lidmaatschap van GIN is een pré. Aan de functie is geen vergoeding verbonden. Er is wel een onkostenregeling voor reis- en verblijfskosten. De kans om jouw kennis en ervaring in te zetten voor Geo-Info en het werkveld. Uitbreiding van je netwerk binnen en buiten GIN. Meld je aan bij Sytske Postma, hoofdredacteur Geo-Info, via sytske.postma@geo-info.nl. GIN-leden kunnen de redactie uiteraard attenderen op geschikte kandidaten voor de redactie van Geo-Info. Geschikte kandidaten worden uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek.

Geo-Info | 2019 | | pagina 47