Winnaars gezocht Tijdens het GIN-Gala op 19 november reiken we maar liefst drie prijzen uit: de Geo Prestige Award, de GIN-Kartografiewedstrijd en de GIN-NCG-Scriptieprijs. 48 I Geo-Info I 2019-4 Geo Prestige Award 2019 Ben of ken jij iemand die het écht verdient om in het zonnetje gezet te worden vanwege een bijzondere bijdrage aan het geo-vakgebied? Nomineer jezelf of je collega, (mede)student of docent dan voor de Geo Prestige Award 2019! De zoektocht naar de beste Nederlandse geo- professional is in 2017 in het leven geroepen om vakmensen te eren. Geo-Informatie Nederland wil met deze verkiezing innovatie stimuleren, het geo-vakgebied extra onder de aandacht brengen en de nieuwe generatie geo-professi- onals aan het geo-domein te binden. Hoe werkt het? Je kunt jezelf of iemand anders voordra gen waarvan jij vindt dat hij/zij zichtbaar is geweest binnen ons vakgebied. Iemand die bijvoorbeeld een mooie presentatie heeft gehouden, een goed artikel heeft geschreven, een nieuwe onderneming is gestart of een fantastisch plan heeft uitgewerkt. Alles is mogelijk! Iedereen uit de geo-sector is van harte uitgenodigd om mee te doen aan deze verkiezing. Geef de naam door via info@geo-info.nl en geef aan waarom jij/hij/zij deze prijs in de wacht moet slepen. Alle namen komen op een lijst die de jury zal doornemen. Hier komt een selectie uit waarop gestemd kan worden via de socials en de website. Let op: jezelf aanmelden of iemand anders voordragen kan tot 27 september 2019. Meer informatie is te vinden op bit.ly/2Ml6eep. GIN-Kartografiewedstrijd Stuur je mooiste kaart in ter gelegenheid van het Geo-Info-themanummer 'Kartografie' en win een prijs. Je doet mee in de categorie 'Student' of 'Professional'. De (maximaal 10) genomineerde kaarten worden afgedrukt in het themanummer, dat in oktober 2019 verschijnt. Het wedstrijdformulier en informatie over de inzending is te vinden op: bit.ly/2MVNJN3. GIN-NCG-Scriptieprijs De zoektocht naar de beste scriptie is in het leven geroepen om nieuw talent te ontdek ken en om een volgende generatie aan het geo-domein te binden. Met deze prijs komen net afgestudeerden in de picture te staan. Opleidingscoördinatoren van geo- gerelateerde opleidingen van alle niveaus, kunnen twee scripties per opleiding insturen. Kan jouw scriptie meedingen naar deze prijs? Neem contact op met de coördinator van jouw geo-opleiding en hij zorgt er voor dat jouw scriptie wordt ingestuurd. Meer informa tie is te vinden op: bit.ly/2wJlOGA. Beeld: Niene Boeijen, Webmapper.

Geo-Info | 2019 | | pagina 50