Geo-professionals in het zonnetje gezet Ook dit jaar vindt de toekenning van de Geo Prestige Award en de GIN Kartografiewedstrijd plaats. Hoe de feestelijke prijsuitreikingen er uit gaan zien, zal door COVID-19 anders dan anders zijn. Hoe? Daarover wordt hard nagedacht en blijft dus nog een verrassing! Nieuwsgierig? Doe mee met de GPA en kartografiewedstrijd en je gaat het zien. GIN Zomerfotowedstrijd 2020 10 I Geo-Info I 2020-4 GIN - Kartografiewedstrijd 2020 Vorig jaar een succes, de kartografiewedstrijd! Daarom dit jaar weer. Je doet mee in de catego rie 'Student' of 'Professional'. Stuur je mooiste kaart in, geef in maximaal 3 zinnen aan waarom dit voor jou een mooie kaart is en win een prijs!. Met als bonus: de (maximaal 10) genomineerde kaarten worden afgedrukt in Geo-Info. Stuur je inzending vóór 15 oktober 2020 in. We kijken ernaar uit! Meer informatie over de wedstrijdregels, de voorwaar den voor (digitale) inzending en de beoordelings criteria ga je naar: www.geoinformatienederland.nl/ kartografiewedstrijd202o. Winnaar van de Kartografiewedstrijd van vorig jaar Jeroen Drewes. De winnaar van de Geo Prestige Award 2019 Niene Boeijen. Geo Prestige Award 2020 De jaarlijkse zoektocht naar de beste Neder landse geo-professional is in het leven geroepen om vakmensen te eren en te waarderen, om innovatie te stimuleren en om de volgende generatie aan het geo-domein te binden. Ook dit jaar is het weer mogelijk kan didaten voor te dragen voor de Geo Prestige Award 2020! Ken jij iemand die zich positief heeft onder scheiden op ons vakgebied en een hart heeft voor geo-informatie? Nomineer deze kandi daat - met motivatie - voor de Geo Prestige Award 2020! Dat kan tot 31 oktober 2020. Meer informatie vind je op: www.geoinformatienederland.nl/ geo-prestige-award-2020. Wil je meehelpen Geo-Info nog mooier, professioneler en aantrekkelijker te maken? Dat kan en dat is makkelijker dan je denkt. GIN organiseert een zomerfotowedstrijd. Ga naar buiten, neem je camera mee en kijk eens met een 'geo-bril' door de lens. Hoe ziet 'geo' om ons heen er nu uit? Inwinnen, kartografie, sensoren of de toepas sing van geoinformatie en -technieken; laat ons zien hoe jij het ziet. Voor het komende thema nummer zoeken we speciaal naar beelden over de Energietransitie Geo. Je foto('s) kan je nog tot 15 september insturen; we hebben de termijn met 2 weken verlengd! Voor meer informatie over de beoordelingscriteria en inzenden ga je naar: www.geoinformatienederland.nl/nieuws/ doe-mee-met-de-gin-zomerfotowedstrijd

Geo-Info | 2020 | | pagina 12