- 20 - (9) De titels van deze boekjes luidens Normaal Amsterdams Peil. Deel I (rode bandjes)? Peilmerken van het N.A.P, Register... (volgt provincienaam), zesde uitgave 1949» samen- gesteld door de Rijkswaterstaat. Ens Normaal Amsterdams Peil. Deel II (blauwe bandjes)? Uitgevoerde water- passingen en nadere beschrijving van de plaats der peilmerken. Register... (volgt provincienaam), zesde uitgave 1949» samengesteld door de Rijkswaterstaat. De registers zijn verkrijgbaar bij het Staatsdrukkerij- en Uitgeverij- bedrijf, 1s-Gravenhage. Bij dezelfde uitgever versehenen lijsten van vastgestelde wijzigingen en aanvullingen. In elk van de blauwe deeltjes staat een zeer belangrijk voorbericht» voor deze zesde uitgave van de N.A.P, registers van de hand van WSchermerhorn (blz. 3-19» februari 1962) en als volgt ingedeelds Het Normaal Amsterdams Peil Geschiedenis van het N.A.P. Tweede nauw- keurigheidswaterpassing (met kaartje) Verband tussen nieuwe en oude hoogtecijfers ten opzichte van het N.A.P. De aansluiting van het Normaal Amsterdams Peil aan de vergelijkingsvlakken in Duitsland en in Belgie Beschrijving der peilmerken en hun verkorte aanduiding in de registers. (Hiervoor is nu in de plaats getreden de in de tekst ge- noemde "Voorlopige toelichting.II.2.4) Inrichting van de zesde uitgave van de registers Bijhouding van het register. BRONNEN Het artikel "De meetkundige grondslag van de kaartering van Nederland" is samengelezen uit in de tekst genoemde werken en uit de volgende alfabetisch)s 1. Geodetic Works in the Netherlands. Report presented at the General Assembly of the International Association of Geodesy.1954—57 Toronto 1957Idem 1957-60, Helsinki 1960. Idem 1960-63, Berkeley 1963. Publications of the Netherlands Geodetic Commission. 2. Luiten, D.J., De zevende uitgave van peilmerken van het N.A.P. Ins Geodesia 2, 1960. 3. Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat, Publicatie tcr gelegenheid van het vijfentwintigjarig bestaan, 16 Oktober 1956. Leiden 1956. Over- druk uit het Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde 72, 1956, 5.

Kaartbulletin | 1964 | | pagina 26