Leden li.jst (2e aanvulling) Nieuwe leden J.J. Bink - Oosterdwarsstraat 9 - Leiden W.O. van den Hoonaard - Wantsrli jdersgaarde 122 - Den Haag R. de Jonge - LJselstraat 65 - Groningen Ing. R.L. Meys - Anna Paulownastraat 3 - Zwolle G.Vf.J. van Omme - Dommelstraat 9 - Utrecht W. de Ridder - Im Hagenfeld 75 - (44) Münster (W. Duitsland) P.H. Schouten - Wilhelminastraat 27 - Olaenzaal M.J.M. Terlingen - Croeselaan 136 - Utrecht C.L.C. Verlaan - c/o The Air SurveyCo. of Swaziland - P.O.B. 339 - Mbabane (Swaziland) A. Wentink - Lindenlaan 226 - Amstelveen R.A. van Zuidam - Valkenboskade 593 - Den Haag ffi.j zigingen J.H. Band - Broekermeerstraat 113 - Hoofddorp (was Badhoevedorp A. Bus - Elzenlaan 117 - Groningen B. Corving - Kagerstraat 30 - Leiden (was Oegstgeest Gemeentelijke Dienst v.d. Volkshuisvesting van s-Gravenhage - Burg, de Monchyplein 12 - Pöstbus 80 - Den Haeg (was Dienst v.h. Gemeentelijk Grondbedrijf Drs.R.J.S. Goettsch - OnyXstraat 17 - Nijmegen (was Schiedam) J. Hoogwater - Populierenlaan 177 - Groningen Instituut voor Aardwetenschappen der Vrije Universiteit - De Boelelaan 1085 - Amsterdam II (was Geol.Instituut der V.U. - De Lairessestraat - Amsterdam) B.J. Mescher - S'teenhouwersgaarde 45 - Den Haag (was Badhoevedorp) K.C. Mooijman - Vijzelstraat 8 - Scheveningen J. Pasmanniet langer verbünden aan Eur. Cartografisch Instituut L.P.de Pater, niet langer verboriden aan Cartogr. Instituut Bootsma Ir.P. Roos - Werumeus Buninglaan 3 - Waddinxveen (was Den Haag) Rijksplanologische Dienst - Lange Voorhout 19 - Den Haag (was Rijksdienst voor het Nationale Plan) E.E. Sobeczko - Valkenboskade 89 - Den. Haag (was Münchenbuchsee, Zwitserland G. Staedler - Ooyse Dijk 25 - Nijmegen (was Berg en Dal) R.G.Th.M. v.d. Waterbeemd - Smetinsstraat 17 - Nijmegen Dr. J. Westenberg - Jan Verfailleweg 20 - Den Helder J. Woudstra - Curagaostraat 67c - Leeuwarden Bedankt Th. van het Kaar - Den Haag L.M. Teigenkamp - Nijmegen Ovorlede n: H. Scheuer - Alphen a/d Rijn 9 - 3

Kaartbulletin | 1965 | | pagina 7