Geograaf b ij de TopografischeDienst Ons medelid P.W.Geudeke, voormalig student aan de Rijksuniversiteit te Utrecht en sinds het voorjaar doctorandus in de geografie, is in dienst ge- treden bij de Topografische Dienst te Delft, waarmee voor het eerst een geo- graaf opgenomen is in de staf van deze vroeger geheel militaire instelling. Elsevier krimpti n De uitgeverij Elsevier heeft de kartografische afdeling overgebracht van de Kloveniersburgwal naar het gebouw aan het Spui. Wegens vermindering van de kartografische werkzaamheden is de bezetting echter teruggelopen tot een redacteur en twee tekenaars, die zieh nog in hoofdzaak bezighouden met de bestaande uitgaven. Wij vragen ons echter af of hier alleen sprake is van een beleidsbeslissing bij Elsevier of dat hierveor een achteruitgang van de Nederlandse kartografia mede verantwoordelijk is Ledenlijst (4e aanvulling op de opgave in Kaartbulletin no 7 Nieuwe ledens Majoor H.C.van den Hout - van Speykstraat 54 - Den Haag J.A.J.Japin - Lucellestraat 62^ - Amsterdam D.Ludwig - Nieuwe Schoolstraat 14A - Den Haag (grafisch ontwerper) Mej.C.H.de Mooy - Hoornschediep 52A - Groningen (studente Soc.Geogr.) K.J.I.Rosier - Prinses Irenestraat 91 - Diemen (Kaart van Amsterdam) W.P.Taal - Namensestraat 49 - Scheveningen (Tekenaar Topogr.Dienst J.Wempe - Gasthuislaan 77A - Amersfoort (hoofd tekenafd.C.) E.Wieland - Groen van Prinstererstraat 64 - Zaandam Ir.L.van Zuylen - Fransen van de Putterstraat 16 - Delft (reedslang lid, Topografische Dienst) Dienst der Publieke Werken - Wibautstraat 3 - Amsterdam International Training Centre for Aerial Survey - Kanaalweg 3 - Delft Wij zigingens Drs.J.Abrahamse - Van Lenneplaan 289 - Groningen (v/h Kl.Appelstr B.Alink - P.C.Hooftlaan 18 - Ermelo (v/h Soest) A.A.Aukes - Nieuw adres onbekend (v/h WijnroeierpadDelft) J.H.Band - Broekermeerstraat 107 - Hoofddorp (v/h P.A.Verkuyllaan 149) Mej.dr.M.K.E.Gottschalk - Slangenburg 25 - Amsterdam (B.v.) (v/h Utrecht) W.C.van der Hoonaard - Calgary - Canada (v/h Den Haag) R.de Jonge - Parkweg 113 - Groningen (v/h Yselstraat 65) K.A.M. Oude Bruinink - nieuw adres onbekend (v/h Noodtstr.Nijmegen) Mej»L.E.Verwey - Ina Boudier-Bakkerlaan 51j K 1034 - Utrecht (v/h G.v. Walenborghstraat C.E.de Lange - nieuw adres onbekend (v/h Hamburg) A.v.d.Waag - H.Dunantlaan 99 - Delft (v/h Wassenaar) 11-8

Kaartbulletin | 1966 | | pagina 10